Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Ящики для магазинів (супермаркету)

(067) 432-08-01, (067) 432-07-83, (0432) 62-04-38, (0432) 62-04-39

manager@med-plast.com.ua

Написати нам

Знижки для оптових покупців

Купити в інтернет-магазині
Ящики для магазинів (супермаркету)

Пластикові ящики являються необхідним елементом для багатьох областей торговельної діяльності, а також незамінною функціональною деталлю різних виробництв. Кожному підприємству торгівлі потрібна якісна пластикова тара. Щоб продукція зберігалася у відмінному стані досить довгий час, не обійтися без такого практичного постачання, як пластмасові ящики для магазинів (супермаркету), які зручні для транспортування та сортування товарів.

Фірма «Мед» пропонує на замовлення міцні та компактні ящики для магазинів і супермаркетів. Великий вибір виготовлених ящиків надає безліч можливостей для забезпечення ефективної логістики і різноманітних способів використання. Компактна конструкція ящиків гарантує максимальний обсяг зберігання. Спеціальні стикувальні бортики верхньої частини ящиків забезпечують надійні штабелювання під час перевезення товарів, як всередині супермаркетів, так і за їх межами.

Пластикові ящики виробництва фірми «Мед» мають широкий діапазон розмірів і форм, вони дуже зручні для зберігання та перевезення як харчової, так і нехарчової продукції. У нашому асортименті пластмасових ящиків для магазинів і супермаркетів можна знайти ящик практично для будь-якої мети застосування.

Пропонуємо наступні варіанти пластикових ящиків:

  • ящики для овочів та фруктів;
  • ящики для грибів;
  • ящики для ягід;
  • ящики для молочної продукції;
  • ящики для кондитерських виробів;
  • ящики для хліба;
  • ящики для різної побутової продукції та ін.

Ящики пластикові відповідають високим стандартам якості та екологічної безпеки, а також відповідають необхідним санітарно-гігієнічним нормам. Пластикові ящики для магазинів відрізняються достатньою міцністю і надійністю, тривалим терміном експлуатації, а також зручністю в застосуванні: вони легко штабелюються, їх можна мити на промислових установках, а також подібна тара забезпечує компактну укладку.

Оптовим клієнтам пропонуємо гнучку систему знижок.

Наша продукція

Вгору ↑