Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Офісні столи

(068) 277-97-97

Написати нам

Офісні столи

Фірма «Мед» пропонує великий спектр послуг із виробництва та реалізації офісних меблів. Пропонуємо якісні та недорогі офісні столи на замовлення. Колосальний досвід роботи, сучасні виробничі технології, індивідуальний дизайнерський підхід, а також прямий контакт із споживачами, дозволяють нам створювати досконалу колекцію офісних меблів. Виготовляємо за індивідуальними ескізами офісні столи для керівників – представницькі столи, які підкреслюють статус власника і являються символом успішності, а також пропонуємо на замовлення дешевші, але якісні офісні столи для персоналу. Ціни на офісні столи різноманітних типів значно відрізняються, тому перед тим, як замовити офісний стіл, потрібно чітко розуміти, для яких цілей він необхідний. Виробляємо офісні столи на власному, високотехнологічному обладнанні, із якісних, екологічно чистих матеріалів – МДФ і ДСП, а також виготовляємо ексклюзивні столи для офісів із натуральної, високоміцної деревини.

Якщо Ви хочете зробити офісної стіл на замовлення, то кваліфіковані дизайнери фірми «Мед» до Ваших послуг! Професійні фахівці будуть раді допомогти підібрати необхідний та оптимальний предмет обстановки згідно загальному стилю офісного приміщення. Досвідчені майстри можуть вчинити виїзд до Вас для проведення вимірів та консультації. Потім розробляється індивідуальний проект дизайну офісних меблів, в який Ви можете вносити свої корективи, або навіть брати активну участь у його формуванні. Замовити офісні столи можна в різноманітній кольоровій палітрі, розміру і форми (прямі офісні столи та кутові). Дизайнери і менеджери створять ідеальний та унікальний комплект для офісу, що зробить роботу Ваших співробітників більш комфортною та дієвою. За потреби, здійснюємо монтаж і професійну збірку нашої продукції.

Офісні столи від виробника фірми «Мед» відрізняються сучасним солідним дизайном, широким вибором опцій, продуманою ергономікою та прийнятною ціною.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑