Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Ресепшн

(068) 277-97-97; (063) 773-98-98

Написати нам

Ресепшн

Ресепшн (стійка адміністратора) – це невід'ємний елемент сучасних торгових центрів, або ділових офісних приміщень. Рецепція являється візитною карткою компаній, або організацій. Як правило, меблі, розташовані в зоні ресепшн, повинні бути зручними та практичними. Ресепшн відмінно поєднує в собі виконання відразу декількох функцій – робоче місце секретаря, прийом клієнтів компанії, робоче місце диспетчера, або оператора. Крім подібної багатофункціональності, меблі для приймальні виконують представницьку роль: стійка адміністратора, завдяки своєму стильному та сучасному дизайну, а також зовнішній презентабельності, створює компанії імідж надійної, динамічно розвиваючої фірми. У більшості випадків ресепшн виготовляється згідно індивідуальним замовленням.

Фірма «Мед» пропонує послуги виготовлення ресепшн на замовлення, а також індивідуальний дизайн та монтаж. Колосальний досвід роботи на меблевому ринку та бездоганна репутація фірми «Мед» – гарантує найвищу якість готових виробів. Виробляємо на замовлення меблі для приймальні різних розмірів, конфігурацій, стилістичних особливостей та різноманітних колірних рішень. Досвідчені фахівці проводять ресепшн із екологічно безпечного матеріалу. Застосовуємо передове високотехнологічне обладнання, яке дозволяє виготовляти ресепшн по самим прийнятним цінам, відповідно до сучасних інтер'єрних тенденцій, а також з максимальною зручністю та практичністю, як для співробітників компанії, так і для її клієнтів.

Професійні співробітники фірми «Мед» оперативно здійснять меблі для ресепшн на замовлення, враховуючи усі Ваші побажання, а також особливості планування приміщення та необхідний функціонал. Ресепшн на замовлення – це оптимальний варіант, як для великої фірми, так і для невеликої організації. Кваліфіковані дизайнери, втілюючи оригінальні та креативні дизайнерські рішення, підберуть корпоративний стиль та створять ідеальний фінальний штрих для організації приймальні будь-якої фірми. Ресепшн гармонійно впишеться в кожен інтер'єр компанії, формуючи в свідомості клієнтів і партнерів неповторний образ, значимість та солідність компанії.

Замовити ресепшн можна в менеджерів фірми «Мед».

(068) 277-97-97; (063) 773-98-98

Написати нам

Вгору ↑