Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Барні стійки для кафе

(068) 277-97-97

Написати нам

Барні стійки для кафе

Барні стійки для кафе – це один із головних елементів в дизайні інтер'єру будь-якого розважального закладу. Ексклюзивні барні стійки, створені за індивідуальними ескізами, в гармонійному поєднанні із інтер'єром загального барного простору, здатні підвищити ефективність бізнесу в цілому. Професійні дизайнери та фахівці із багаторічним досвідом роботи рекомендують глибоко підійти до питання вибору обладнання барів та кафе, де центральну роль здійснюють барні стійки. Слід чітко розуміти, що барні стійки для кафе являються не тільки декоративною прикрасою приміщення, але й робочим місцем бармена, тому проектування геометричних та дизайнерських параметрів конструкції враховує необхідність вбудовування професійного постачання. Барні стійки, як частина меблів для кафе, повинні бути комфортні не тільки бармену, але й відпочивальникам.

Фірма «Мед» займається проектуванням барних стійок для кафе на замовлення, із подальшим виробництвом та монтажем. Розробляємо кожен проект персонально під інтер'єр закладу, із урахуванням побажань та привілеїв замовників. Наявність новітнього обладнання, а також надійного, екологічно чистого матеріалу, комплексність у вирішенні завдань та розширення можливостей, гнучкість цін, «відкрита» робота із клієнтом – наші головні пріоритетні напрямки в розвитку виробничого підприємства. Пропонуємо виготовлення ексклюзивних барних стійок із масиву дерева, а також здійснюємо виробництво недорогих барних стійок із ДСП та МДФ. Великий потенціал, наданий класичними та сучасними матеріалами, в умілих руках майстрів нашої фірми, що володіють колосальним досвідом роботи, за допомогою передових технологій, стає унікальним шедевром, втіленим у виріб. Реалізація наших сміливих ідей зайняла гідне місце в інтер'єрах багатьох кафе та інших розважальних закладах.

Замовити барні стійки для кафе можна в менеджерів фірми «Мед». Гарантуємо високу якість, швидкі терміни здійснення замовлень, а також найвигідніші ціни.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑