Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Прилавки торговельні

(068) 277-97-97

Написати нам

Прилавки торговельні

Прилавки торговельні – один із самих популярних та поширених видів торгового обладнання. Фірма «Мед» пропонує на замовлення найширший спектр торгових прилавків власного виробництва. Виготовляємо найрізноманітніші торгові меблі, пропонуємо прилавки різної конфігурації, моделей, різноманітних кольорів та цін: від невеликого магазину до шикарного бутіка. Виробляємо прилавки торгові високої якості на власному, сучасному автоматизованому обладнанні, відповідно до вимог замовника та встановлених технологій.

В залежності від конструкції і функціональних особливостей здійснюємо прилавки торгові наступних видів:

  • робочі прилавки для магазинів;
  • прилавки-вітрини;
  • прилавки-проходи;
  • засклені прилавки

Виготовляємо торгові прилавки із різних екологічно чистих, надійних та недорогих матеріалів. Пропонуємо прилавки із ДСП та МДФ, а також надаємо можливість замовити прилавки торгові зі скла. Досвідчені майстри розробляють конструкцію прилавків, з метою максимального зниження собівартості готових виробів, однак при цьому якість торговельних прилавків, зручність використання та зовнішній вигляд залишається на вельми високому рівні. Пропонуємо скористатися послугами професійної команди дизайнерів фірми «Мед». Кваліфіковані фахівці якісно сформують на замовлення унікальні моделі торгівельних прилавків з привабливим дизайном у фірмовому стилі, які в будь-якому торговому приміщенні зможуть створити особливу атмосферу, і в самому кращому вигляді продемонструвати асортимент пропонованої продукції.

Прилавки торговельні за індивідуальними замовленнями, завдяки різноманіттю варіантів і значному вибору кольорової палітри, ідеально вписуються у будь-який дизайн магазина.

Замовити та купити прилавки торгові можна в менеджерів фірми «Мед», за вказаними на сайті номерами телефонів. Низькі ціни, висока якість, а також солідний зовнішній вигляд торгівельних прилавків – все це можна знайти у нас!

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑