Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Прилавки під скло

(068) 277-97-97

Написати нам

Прилавки під скло

Прилавки під скло являються універсальною, класичною і недорогою лінією для постачання торгових площ самого широкого ряду. Одним із основних напрямків діяльності фірми «Мед» являється виробництво торгово-виставкового обладнання, вітрин та прилавків. Виготовляємо прилавки під скло на замовлення із високоякісного, природного матеріалу, з урахуванням встановлених євро стандартів якості та екологічної безпеки. Торгові меблі від виробника фірми «Мед» мають необхідні сертифікати та паспорти якості.

Власна виробнича база дає можливість виготовляти торгове обладнання за індивідуальними ескізами. Пропонуємо комбінування матеріалів в одному торговому устаткуванні, наприклад: прилавки із ДСП, або МДФ в поєднанні зі склом. Застосування високоякісного і міцного матеріалу – ДСП, а також комплектуючого скла забезпечує довговічність виробів та надійні експлуатаційні характеристики. Торгові прилавки багатофункціональні, а також досить зручні для демонстрації різноманітних дрібних товарів. Клієнти зможуть детально розглянути необхідну річ, не доторкнувшись руками, і не вдаючись до допомоги продавців.

Застосовуючи власне, сучасне, високотехнологічне обладнання, професійні фахівці фірми «Мед» виготовлять торговельні меблі на замовлення, найрізноманітніших розмірів, форм та конфігурацій. Надаємо можливість скористатися професійними послугами досвідченої команди кваліфікованих дизайнерів. Фахівці фірми «Мед» оперативно і якісно виготовлять прилавки під скло, із привабливим та неповторним дизайном, в будь-якій колірній палітрі. Унікальні моделі прилавків, створені за індивідуальними ескізами, ідеально впишуться у будь-який стиль торгового майданчика магазину, або торгового салону.

Відмінне співвідношення ціна – якість дозволяє здійснювати замовлення, як власникам невеликих торгових точок, так і великим компаніям. У нас Ви можете замовити і купити прилавки під скло за найвигіднішими цінами. Здійснити замовлення можна в менеджерів фірми «Мед».

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑