Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Прилавки кутові

(068) 277-97-97

Написати нам

Прилавки кутові

Прилавки кутові – відмінний спосіб максимально використовувати торгову площадку магазина. Різні комбінації, розміри та форми кутових прилавків, дозволяють раціонально оснащувати торгові центри самого різного планування. Якщо, наприклад, площа магазина маленька, то прилавки кутові можна застосувати під касу, або зробити заскленими для раціональної виставки товарів. Як правило, виділяють два основних види кутових прилавків. Прилавки кутові можуть призначатися, як для внутрішніх кутів, як і для зовнішніх.

По конструкції і функціональним особливостям прилавки кутові бувають:

  • прості кутові прилавки із прямим кутом;
  • фігурні кутові прилавки, у яких замість прямого кута плавне півколо.

Розміри, матеріал, колірну палітру підбирають в індивідуальному порядку для кожної конкретної торгової площі.

Фірма «Мед» пропонує на замовлення прилавки кутові, власного виробництва. Виготовляємо різноманітне торгівельне обладнання із якісних, але недорогих, екологічно чистих та міцних матеріалів, за допомогою власних, сучасних, автоматизованих технологій. Пропонуємо на замовлення прилавки, вироблені із ДСП та МДФ, а також надаємо відмінну можливість замовити прилавки кутові, комбіновані із різних матеріалів, наприклад: прилавки з ДСП, із застосуванням скла.

Додатково надаємо послуги професійних дизайнерів. Досвідчена команда дизайнерів, за індивідуальним замовленням, розробить кутові прилавки самої оригінальної та неповторної конфігурації, з урахуванням сучасних вимог мерчандайзингу. Унікальні моделі кутових прилавків, у фірмовому стилі мають ефектний, солідний та презентабельний зовнішній вигляд. Такі прилавки досить зручні в експлуатації – вони виділяються надійністю та довговічністю, а також екологічністю.

У нас можна замовити, або купити якісні прилавки кутові, за найвигіднішими цінами, в самі короткі терміни виготовлення. Реалізувати замовлення можна за вказаними номерами телефонів, зв'язавшись із менеджерами фірми «Мед».

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑