Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Стелажі торговельні

(068) 277-97-97

Написати нам

Стелажі торговельні

Торговельне постачання останнім часом являється модним трендом в сучасному будівництві магазинів. Застосування стелажів із ДСП, в організації торговельних залів, дозволяє підкреслити особливий стиль, імідж та солідність будь-якого торгового павільйону. Торгове обладнання призначене для представлення та продажу різних товарів покупцям. Стелажі торговельні, виготовлені із екологічно безпечного природного матеріалу, крім свого основного призначення, приносять незвичайну та додаткову ефективність будь-якому магазину, або супермаркету – вони підкреслюють корисні властивості різної продукції. Торгові стелажі універсальні та естетично привабливі. Вони виготовляються таким чином, щоб оптимально та ефективно підійти для діяльності кожного підприємства.

Фірма «Мед» займається виготовленням та реалізацією торговельних стелажів на замовлення. Наша фірма славиться високим рівнем виробництва, наявністю передових технологій і сучасного обладнання, а також колосальним досвідом та високою кваліфікацією співробітників. Гарантуємо креативний підхід у вирішенні поставлених завдань, стислі терміни виконання замовлення будь-якого рівня складності, а також оптимальну цінову політику.

Виробляємо на замовлення стелажі торговельні в самому широкому асортименті. Пропонуємо спеціалізовані стелажі, всіляких варіантів, для різного роду магазинів та супермаркетів, а також для інших різноманітних торгових центрів. Представляємо спеціалізовані стелажі для зберігання хлібобулочної та кондитерської продукції, а також для винно-горілчаних виробів. Даний тип торгового устаткування відрізняється рядом конструктивних особливостей для більш результативної викладки та демонстрації товарів.

Залежно від конструкції, виготовляємо стелажі торговельні наступних видів:

  • прямий стелаж;
  • стелаж настінний;
  • кутовий стелаж

Професійна команда дизайнерів фірми «Мед» розробить на замовлення різні моделі торгових стелажів, із унікальними та оригінальними конструкціями, які здатні в будь-якому торговому приміщенні створити неповторну атмосферу, а також привернути увагу покупців і перехожих.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑