Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Cтелажі бакалійні

(068) 277-97-97

Написати нам

Cтелажі бакалійні

Успішність в торговому бізнесі залежить не тільки від широкого асортименту товарів, або привітного персоналу, але й від високого рівня обслуговування. Істотними критеріями являються правильна організація торгового майданчика та торговельного обладнання, відповідної якості. Грамотне розміщення торгових меблів гарантує клієнтам будь-якого магазину комфортний доступ до різноманітного асортименту продукції. Супермаркети, продуктові магазини, та різні бутіки обладнують функціональними, естетично привабливими торговими стелажами, а також прилавками і вітринами. Подібні конструкції призначені для ефективної демонстрації різних товарів покупцям. На торгових стелажах викладається великий асортимент продукції – від хліба до бакалійних товарів.

Бакалійні стелажі повинні бути не тільки практичними і функціональними торговими меблями, але й незвичайною деталлю загального інтер'єру торгового центру. Крім цього дизайн стелажів для бакалійних виробів зобов'язаний відповідати фірмовому стилю магазину і, сприяти підвищенню відвідуваності покупців, а, отже, і продажів.

Фірма «Мед» здійснює на замовлення виготовлення, реалізацію та монтаж торгового обладнання різної конфігурації, кольорової палітри, різноманітних розмірів та матеріалів. Пропонуємо замовити бакалійні стелажі власного виробництва. Досвідчені майстри фірми «Мед» виготовляють стелажі для бакалійних товарів на власному, високотехнологічному устаткуванні, використовуючи лише якісну, екологічно чисту сировину.

Пропонуємо якісні недорогі бакалійні стелажі із ДСП, за індивідуальним замовленням. Висококваліфіковані дизайнери, із багаторічним досвідом роботи, створять самий підходящий варіант стелажів для будь-якого торгового центру. Професійні фахівці розроблять унікальний дизайн-проект інтер'єру торгового залу і торгового устаткування в єдиному стильовому рішенні, складаючи індивідуальний та неповторний образ магазина. Замовити та купити бакалійні стелажі можна в менеджерів фірми «Мед».

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑