Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Стелажі хлібні

(068) 277-97-97

Написати нам

Стелажі хлібні

Останнім часом, в магазинах асортимент хліба та хлібобулочної продукції надзвичайно розширився. Клієнтів приваблює дуже смачний аромат гарячої випічки, її апетитний дизайн та широка різноманітність виробів. Правильно організовані хлібні відділи посилюють зростання продажів для всього продовольчого магазину, або супермаркету, оскільки запах свіжого хліба збуджує апетит та створює неповторну домашню атмосферу, а стелажі хлібні надають торговому залу особливу нотку теплоти, вишуканості та комфорту. Покупець в подібному настрої здійснює велику кількість покупок, приносячи додатковий дохід магазину.

Сьогодні презентабельність обладнання в інтер'єрі магазину займає істотне місце. У супермаркетах, або міні-маркетах досить часто можна зустріти стелажі хлібні різноманітних варіантів та розмірів.

Практичний стелаж для гарячої випічки, із приємним зовнішнім виглядом викликає у покупців асоціації, пов'язані з домівкою, теплом та затишком. Даний виріб стає досить доречним та незамінним, коли необхідно створити унікальний стиль хлібобулочного відділу в супер/гіпермаркеті, або в цілому бутіку.

Фірма «Мед» здійснює на замовлення виготовлення хлібних стелажів із ДСП різних розмірів та конфігурацій. Виробляємо стелажі хлібні на сучасному, високотехнологічному устаткуванні, із екологічно чистої натуральної сировини. Хлібний торговий стелаж служить накопичувачем для короткочасного зберігання різноманітних хлібних виробів, а також для практичної демонстрації і ефективного продажу товарів. Головні переваги стелажів із ДСП – це якість, надійність та універсальність. Торгове обладнання відповідає всім необхідним євро стандартам якості та екологічної безпеки. Унікальні за красою та презентабельним зовнішнім виглядом стелажі роблять випічку ще більш апетитною та по-домашньому смачною.

Пропонуємо послуги професійної команди дизайнерів. Здійснити замовлення можна в менеджерів фірми «Мед».

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑