Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Cтелажі елітні

(068) 277-97-97

Написати нам

Cтелажі елітні

Стелажі елітні здатні створювати багатий інтер'єр у будь-якому торговому відділі, призначеному для ефективного продажу різноманітної продукції. Стелажі із оригінальною конструкцією, реалізовані в індивідуальному стилі, являються особливою та активною прикрасою будь-якого торгового підприємства.

Фірма «Мед» займається реалізацією та виробництвом елітних стелажів для магазинів, супермаркетів та різних торгових центрів. Виготовляємо на замовлення торгові стелажі в самому широкому асортименті, за допомогою власного, сучасного, високотехнологічного обладнання. Пропонуємо стелажі елітні для якісного зберігання та демонстрації кондитерських, хлібобулочних та бакалійних виробів, а також для стелажі винно-горілчаної продукції.

Професійні дизайнери фірми «Мед» розроблять унікальний та ексклюзивний дизайн торгових меблів на замовлення, який допоможе результативно привернути увагу покупців, роблячи шопінг більш легким та приємним. Проекти дизайну стелажів складаються відповідно до побажань замовників, під їх потреби.

Надаємо можливість замовити і купити стелажі елітні всіляких розмірів, в будь-якій колірній гаммі, конструкції та формі, наступних варіантів:

  • двосторонній стелаж;
  • кутовий стелаж;
  • острівний стелаж

Торгове обладнання від виробника фірми «Мед» володіє цілим рядом незаперечних переваг:

  • велика спеціалізація модельного ряду стелажної системи;
  • максимальна відкритість та доступність покупцеві;
  • міцна конструкція дозволяє торговим меблям не деформуватися та витримувати великі навантаження;
  • значна викладка продукції на одиницю площі (ергономічна форма торговельних меблів істотно полегшує працівникам магазину викладку різних товарів на полиці);
  • унікальний дизайн стелажів здатний виділити виставленим товарам, і зосередити на них увагу покупця

Висока якість, унікальні та ексклюзивні конструкції, короткі терміни виконання замовлень, доступні ціни – все це можна знайти у нас! Здійснити замовлення можна в менеджерів фірми «Мед».

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑