Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Стелажі кондитерські

(068) 277-97-97

Написати нам

Стелажі кондитерські

Стелажі кондитерські внесуть свіжий і оригінальний мотив в оформлення кондитерського відділу будь-якого виробничого магазину, або супермаркету. Кондитерське торгове обладнання призначене для демонстрації і продажу кондитерських товарів, таких як: печиво, цукеркова продукція різного формату та інші. Використання торгових стелажів із ДСП, дозволить клієнтам перетворити проведений час у пошуку потрібної продукції на приємне заняття, а також демонструючи пропонований асортимент кондитерських виробів, примножити час перебування клієнтів на території торговельного залу, доставляючи додаткову ефективність.

Фірма «Мед» пропонує на замовлення стелажі кондитерські власного виробництва. Високий рівень технологічного обладнання, у поєднанні із природними властивостями застосовуваних матеріалів, допомагає виготовляти продукт високої якості. При виробництві стелажів досвідчені майстри використовують сировину високої якості, яка проходить обробку за спеціальними технологіями, що гарантує надійність та довговічність при експлуатації. Кваліфіковані фахівці виконують повний цикл виробництв у відповідності із європейськими нормами, починаючи від індивідуального проектування стелажів для цукерок, закінчуючи реалізацією монтажних робіт. Торгове обладнання для кондитерських виробів володіє надійністю, економічністю та функціональністю. Пропонуємо найвигідніші ціни на стелажі для комерційного використання.

Додатковими послугами, які пропонує фірма «Мед», являються послуги професійної команди дизайнерів. Надаємо найефективніші дизайнерські рішення. Розробляємо проекти цукеркових стелажів будь-якого рівня складності.

Стелажі кондитерські, завдяки правильно підібраному дизайну та своїй загальній композиції, гармонійно впишуться в кондитерський відділ, створюючи особливу атмосферу у всьому магазині, і підкреслюючи унікальність його інтер'єру, а також велика різноманітність кондитерських виробів: відмінність розмірів, форм, і кольорової палітри. Здійснити замовлення можна в менеджерів фірми «Мед».

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑