Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Cтелажі прямі

(068) 277-97-97

Написати нам

Cтелажі прямі

Торгові стелажі – це універсальне торгове постачання, яке являється одним із кращих рішень в обладнанні торгових залів магазинів, або супермаркетів практично будь-якої площі. Торгові стелажі – це можливість створити результативну викладку різноманітної продукції, забезпечити її ефективну демонстрацію, з урахуванням особливостей конкретних продовольчих товарів. Найпоширеніший вид торгово-виставкових стелажів – стелажі прямі, або пристінні стелажі зі стандартними полицями із ДСП.

Фірма «Мед» виробляє на замовлення стелажі прямі, пропонуючи широкий вибір якісних та сучасних рішень. Кваліфіковані фахівці оперативно виготовлять на власному, високотехнологічному устаткуванні, міцні, надійні та стійкі конструкції із абсолютно безпечного, екологічно чистого матеріалу. Пропонуємо купити якісні та недорогі стелажі прямі із ДСП.

Торгові стелажі від виробника фірми «Мед» відрізняються тривалим терміном служби, крім цього подібні торгові меблі досить зручні та практичні в експлуатації. Конструктивною особливістю прямих стелажів являється можливість зміни висоти розташування полиць та їх кількості. Пропонуємо прямі стелажі в різному колірному рішенні – це дозволяє торговельному устаткуванню органічно вписатися в інтер'єр будь-якого магазину, а також вигідно розташувати товари, і наочно продемонструвати суттєві переваги наданої продукції, стимулюючи збут та збільшуючи ефективність продажів.

Фірма «Мед» надає наступні додаткові послуги:

  • дизайнерські – проектувальні послуги;
  • розробка індивідуального торгівельного обладнання;
  • монтаж торгівельних меблів;
  • доставка торгового спорядження за вигідними цінами

Професійна команда досвідчених дизайнерів пропонує креативний підхід у вирішенні завдань, будь-якого рівня складності. Гарантуємо високу якість, а також доступну та вигідну цінову політику, із урахуванням обсягу, виду призначених робіт і строків реалізації замовлення.

Замовити стелажі прямі можна в менеджерів фірми «Мед».

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑