Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Стелажі для вина

(068) 277-97-97

Написати нам

Стелажі для вина

Володіння колекцією елітних вин забезпечує власникам певний імідж, підкреслюючи бездоганний смак і респектабельність. Вино – благородний напій, який вимагає особливих умов зберігання. Як правило, надійними «хранителями» вина являються зручні стелажі для вина.

Фірма «Мед» пропонує на замовлення послуги виготовлення та реалізації стелажів для зберігання вин. Якісні стелажі для вина, майстерно виконані нашими висококваліфікованими фахівцями, з урахуванням всіх Ваших вимог і побажань, прослужать довгі роки, даруючи Вам справжнє естетичне задоволення та неперевершене почуття комфорту. Ми зробимо усі необхідні виміри, створимо індивідуальний дизайн-проект, розробимо графічний макет та креслення, які наочно продемонструють взаємозв’язок продукції із особливостями будь-якого інтер'єру (планування, освітлення). Незважаючи на своє головне призначення – підставку для винних пляшок, стелажі із ДСП повинні здійснювати таку ж естетично-привабливу функцію, що й дерев'яні меблі. Досвідчені фахівці, кваліфіковані столяри та професійні дизайнери розроблять і виготовлять не тільки функціональні та практичні винні стелажі, але й елегантні засоби декору винного погребу. Стелажі для вина послужать в якості вишуканої прикраси в інтер'єрі будь-якого залу ресторану, робочого кабінету, або погребу. Область використання стелажів надзвичайно широка.

Винними стелажами можуть забезпечуватися наступні типи приміщень:

  • продовольчі магазини;
  • дегустаційні зали;
  • кафе, ресторани та бари;
  • погреби винних заводів;
  • винні погреби приватних будинків;
  • звичайні міські квартири;
  • склади промислових підприємств

Стелажі для вина мають масу своєрідних особливостей, як за конструкцією, так і за естетичними та технологічними характеристиками. Завдяки власному автоматизованому обладнанню, високій якості використаної сировини, а також спеціальній обробці деревини, винні стелажі мають високу стійкість до впливу вологи та цвілі, що необхідно при довгому перебуванні в холодних та сирих приміщеннях винних погребів.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑