Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Вітрини

(068) 277-97-97

Написати нам

Вітрини

Вітрини являються невід'ємним елементом кожного торгового центру, бутіка, магазину, чи супермаркету. Головне призначення торгових вітрин – презентація зовнішнього вигляду різної продукції покупцям, уявлення численного асортименту товарів на малій площі. Будь-який асортиментний ряд продукції, представлений в привабливих і функціональних торгових меблях – вітринах, прилавках, або стелажах, привертає особливу увагу, і змушує звернути погляд постійних і нових клієнтів до того, що знаходиться всередині. Вітрини володіють наступними властивостями: забезпечення відмінного огляду продукції, а також декоративне значення вітрин, яке підкреслює дизайн самого магазину і надає торговому приміщенню особливу атмосферу розкоші. Крім торгових вітрин існують спеціалізовані виставкові вітрини, що застосовуються в музейних композиціях, павільйонах і виставкових залах. Грамотно розміщені експонати в ексклюзивних шафах-вітринах допоможуть надовго зберегти у відвідувачів багато позитивних емоцій та вражень.

Фірма «Мед» займається проектуванням, виробництвом та монтажем вітрин за індивідуальними проектами. Пропонуємо виготовлення на замовлення вітрин, а також здійснюємо виробництво будь-яких меблевих рішень для різних торгових та виставкових інтер'єрів. Перевагою торговельних меблів на замовлення, є можливість максимально точно підібрати всі необхідні матеріали та колірні рішення, не виходячи із загального інтер'єру торгового майданчика. Реалізовуємо якісні вітрини різноманітної конфігурації, різної цінової категорії, форми та розмірів із екологічно чистого матеріалу на сучасному, автоматизованому обладнанні. Пропонуємо послуги виготовлення вітрин із кращих порід деревини, а також надаємо можливість замовити недорогі вітрини з ДСП. Застосовувані матеріали є універсальними – вони здатні складати відмінну композицію із іншими матеріалами, наприклад, зі склом.

Дизайн вітрин розробляється професійною командою дизайнерів, із урахуванням загальної концепції дизайну приміщення. Професіонали фірми «Мед» оперативно створять вітрини практично у всіх стилях, будь то мінімалізм, стриманий хай-тек, або розкішна класика.

У нас Ви можете замовити і купити торгово-виставкові вітрини за найвигіднішими цінами!

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑