Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
(067) 432-08-01 / (0432) 62-04-38 / (0432) 62-04-39

Продаж ліцензійних CD / DVD дисків

Фірма «Мед» є одним з лідерів вітчизняного ринку в сфері виробництва і реалізації ліцензійної аудіо та відео продукції (CD-дисків, аудіокасет і відеокасет VHS, формату Home Video і DVD).

Ми є правовласниками офіційних ліцензій на випуск та тиражування авторських альбомів музичних виконавців різних напрямів і жанрів. Суворе дотримання всіх вимог і нормативів по захисту авторських прав дозволяє вільно продавати ліцензійну аудіо та відео продукцію в широкій роздрібній мережі.

Асортимент нашої компанії формується з урахуванням мінливої кон'юнктури ринку і споживчих смаків. На основі моніторингу переваг покупців наші фахівці складають і регулярно оновлюють рейтинг популярності альбомів власного виробництва «Хіти студії Мед».

Ми володіємо матеріально-технічну базу для здійснення повного циклу виробництва продукції – від запису у студії до багатотисячного тиражування кінцевої продукції. Використання в готових виробах комплектуючих та супутньої поліграфії власного виробництва, дозволяють істотно здешевити продукцію, що випускається. Обкладинка, вкладиш та упаковка продукту відповідають кращим діючим стандартам. Так, наприклад, CD – альбоми нашого виробництва комплектуються повноколірними багатосторінковими вкладишами, які містять ексклюзивні тексти і фото, які є невід'ємним атрибутом авторського продукту.

Високоякісні ліцензійна аудіо-відеопродукція компанії «Мед» неодноразово завойовувала визнання споживачів і отримувала нагороди авторитетних журі різноманітних конкурсів та виставок.

Через 15 років успішної роботи на ринку, компанія «Мед» по праву є однією з провідних фірм, що записують і тиражують ліцензійну музичну та відео продукцію. Прихильність наших споживачів, довіру наших партнерів і незмінно високий рівень якості пропонованого нами продукту – ось ті складові успіху, поєднання яких дозволяє динамічно розвиватися підприємству сьогодні і з упевненістю дивитися в завтрашній день.

Вгору ↑