Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Дитяча вишиванка

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Купити в інтернет-магазині

Дитяча вишиванка

Дитяча вишиванка займає особливе, почесне місце серед чоловічих і жіночих вишиванок. Саме дитячій вишиванці надавали особливого значення, адже це не просто предмет одягу, а своєрідний оберіг малюка, який буде не тільки приносити йому удачу, а й захищати від хвороб та невдач.

При виготовленні дитячих вишиванок неодмінно важливим було дотримання деяких правил та методик. В першу чергу, подібна вишиванка виготовляється виключно з натурального матеріалу, такого як льон - цей природний текстиль, дозволяє тілу дихати, захищає його та створює оптимальну температуру. У такій сорочці ви не відчуєте дискомфорту. Наступний крок – вибір символічної орнаментації, яка буде зображена на сорочці. Цей момент є дійсно ключовим, оскільки ні в якому разі не слід перенасичувати виріб візерунками.

Дитяча вишиванка - це одна з перших речей малюка, і саме тому в ній він повинен відчувати комфорт і захищеність. З прадавніх часів наші давні пращури дотримувалися традицій мінімалізму, щодо дитячих вишиванок, оскільки кожен орнамент був своєрідною піктограмою, яка має зашифрований сенс. Візерунки варіювалися в залежності від регіонального положення і локальних традицій, те саме відноситься і до кольорової гами. Для хлопчиків і дівчаток візерунки були різними, але в пріоритеті все ж таки залишались природні орнаменти. Так наприклад, для дівчаток - червона калина, символ жіночності і краси, для хлопчиків - дубочки, що характеризують мужність, силу і твердість духу. Фірма «Мед» пропонує виготовлення дитячих вишиванок на замовлення. Наші дизайнери розроблять для Вас оригінальний макет-проекту, або Ви можете вибирати серед існуючих моделей, підбираючи необхідну колірну гамму та розмір. Орнаменти та візерунки виконуються на сучасних машинках, які дозволяють наносити до 12 кольорів одночасно. Точність передачі всіх елементів дозволяє виконувати роботи найвищої складності.

Досвід роботи, високотехнологічне обладнання, кваліфікований персонал - дозволяє виготовляти справжній етнічний продукт, який буде відрізнятися колоритністю та яскравістю. Ціна виробу розраховується в індивідуальному порядку і залежить від кількості тканини, кількості нанесених стібків і розробки дизайну. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання стосовно нашої продукції, звертайтеся до наших менеджерів, які нададуть Вам всю необхідну інформацію.

Дитячі вишиванки

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑