Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Чоловіча вишиванка

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Купити в інтернет-магазині

Чоловіча вишиванка

Чоловіча вишиванка повинна бути в гардеробі кожного чоловіка. Саме цей предмет одягу є одним з найбільш пізнаваних та самобутніх символів нашої держави. Багатовікова історія і її численні традиції нашого народу зберігає в собі вишита сорочка. Пройшовши крізь століття і часи, вишиванка не лише не втратила свого значення, але й набула більшої популярності, яка вийшла далеко за межі нашої держави. Сучасний попит на вишиванку надзвичайно великий. З чим це пов'язано? Данина та повагу нашим пращурам, підтримування багатовікових звичаїв, бажання доторкнутися до витоків і відчути зв'язок із нашими стародавніми предками. Все ці та багато інших факторів роблять вишиванку популярною і актуальною.

З кожним роком все більше і більше людей прагнуть придбати до свят або будь-яких інших заходів не звичайні сукні або костюми, а віддають перевагу вишитим сорочкам. Яскравість кольорів, неповторне багатство вишивки та абсолютно неповторний і унікальний колорит, який вони в собі несуть, неабияк виділяються серед інших дизайнів і вносять особливої атмосфери.

Чоловіча вишиванка, жіноча вишиванка - це не звичайні сорочки, це є своєрідним витвором мистецтва, який володіє магічною силою. Наші давні предки істинно вірили в магічну силу вишиванки і вважали її одним з оберегів. Кожен візерунок, орнамент і символіка, зображена на вишивці, мають свій особливий зашифрований сенс. На чоловічих вишиванках, як правило, домінували природні орнаменти, такі як: дуб, дубове листя, хміль і виноград, а також гребені, кучері і т.д. Досить часто використовували символіку сокола, що позначає чоловічу сутність. Об'єднували ці візерунки з символом сонця, що характеризує життя і появу немовлят - то є - з'єднання чоловічої та жіночої сутності. Вони символізують чоловічу силу, твердість духу і мужність.

Найбільш вдалим та благополучним поєднанням кольорів для чоловічої вишиванки - червоне і чорне. Це поєднання кольорів несе в собі певне смислове навантаження та додає чоловікам сил і впевненості в собі, червоний - колір вогню.

Замовити пошиття чоловічої вишиванки за індивідуальним дизайном ви можете у нас. Фірма «Мед» протягом кількох років займається пошиттям традиційних українських вишиванок. Швейний цех обладнаний сучасним високотехнологічним устаткуванням, яке дозволяє виконувати широкий спектр послуг. Вся вишивка наноситься машинним способом і чітко передається на полотно, зображуючи найменші художні елементи з високою точністю. Наші дизайнери розроблять для Вас оригінальний дизайн проекту, або ж ви можете вибрати модель в нашому каталозі і вказати розмір та колір, які Вам необхідні.

Якщо Ви хочете зробити замовлення або Вам потрібна консультація з питань пошиття і виготовлення вишиванок, звертайтеся до наших менеджерів, які нададуть Вам всю необхідну інформацію.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑