Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Жіноча вишиванка

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Купити в інтернет-магазині

Жіноча вишиванка

Жіноча вишиванка - традиційний український одяг, який має багатовікову історію. Назвати точну дату появи феномену «вишиванки» складно, можна говорити лише про приблизні часові рамки. Згідно з історичними дослідженнями вишиті сорочки виникли за часів язичництва, коли наші предки поклонялися та вірили в могутню силу природи. Багата вишивка, з яскравими, буйними кольорами і візерунками символізувала дари природи, та її численні явища.

Вишивка не лише не втратила актуальність на сьогоднішній день, але й набула ще більшої популярності, завдяки своєму неповторному автентичному вигляду, який переказує стародавні українські традиції. Сучасна мода диктує свої тренди та стилі, проте етно-стиль, завжди був і досить залишається найбільш самобутнім і лаконічним трендом. Більш того, багато дизайнерів використовують українські національні елементи та мотиви у своїх колекціях, де особливий акцент ставився саме на вишивку та буйство візерунків і орнаментів.

Жіноча вишиванка, так само як чоловіча і дитяча, виготовлялися згідно із визначеними правилами і методиками. Матеріал завжди використовувався натуральний, а саме льон. Він дозволяє тілу "дихати", підтримує її оптимальну температуру тіла, і не створює ніякого дискомфорту. Подібна текстура ідеально підходить для нанесення вишивки і забезпечує чітку передачу всіх художніх елементів і малюнків. Сучасне значення вишиванки дещо видозмінилась, оскільки раніше сорочка була щоденним предметом одягу, проте сьогодні вишиті сорочки вдягають лише на свята або на певні святкові заходи.

Фірма «Мед» пропонує виготовлення жіночих вишиванок на замовлення. Швейний цех обладнаний всім необхідним устаткуванням, яке дозволяє виконувати широкий спектр послуг. В розділі «Наша продукція» Ви можете ознайомитися з усіма прикладами робіт і підібрати саме ту модель та фасон, яка Вам найбільше до вподоби. Машинна вишивка дозволяє наносити візерунки будь-якого рівня складності. Пропонуємо нанесення до 12 кольорів одночасно. Ви також можете замовити у нас пошиття вишиванок за індивідуальним проектом. Наші дизайнери розроблять для Вас макет, у відповідності з усіма Вашими побажаннями та вимогами. Ми пропонуємо високу якість за найбільш прийнятними цінами. Ціна виробу розраховується в індивідуальному порядку в залежності від таких факторів як: кількість матеріалу, розробка дизайну, кількість нанесених стібків.

За більш докладною та детальної інформацією звертайтеся до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів.

Жіночі вишиванки
Ексклюзивні вишиванки

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑