Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Жіночі блузи з вишивкою

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Купити в інтернет-магазині

Жіночі блузи з вишивкою

Жіночий гардероб - це всесвітній океан, який одночасно може засмучувати і радувати, адже тільки жіночий шафа може бути переповнена всілякими блузами, спідницями, кофтинами, різноманітними аксесуарами, і при цьому дівчина нічого не зможе вибрати, порахувавши, що в неї не досить нарядів, для того, щоб кудись вийти. І проблема ця споконвічна - адже одягу багато не буває.

Окрім різних предметів гардеробу, у кожної жінки, має бути щось неординарне, те що можна вдягти з особої нагоди, наприклад, на тематичну вечірку або весілля. Жіноча блуза з вишивкою або ж просто вишиванка - неповторний етнічний предмет гардеробу, який колоритно виглядає на будь-якому заході. З найдавніших часів, наші предки дбайливо і відповідально, підбирали тканину, візерунки та орнаменти, кожен з яких мав своє особливе значення, являючись свого роду піктограмою, де ховається великий сенс. На сьогоднішній день, точна дата виникнення вишиванок невідома. Проте відомо точно, і до цього дня, даний вид предмету, не втратив своєї актуальності і популярності.

Жіноча блуза з вишивкою або вишиванка популярна далеко за межами нашої країни і є барвистим і колоритним символом нашої держави. Завдяки неповторному зовнішньому вигляду, фантастичним узорам і орнаментам, неповторному поєднанню кольорів, вишиванка захоплює не тільки аматорів, але й щирих та віданнях поклонників світу моди. Імениті дизайнери зі всього світу, використовували українські мотиви у своїх колекціях від кутюр. Пекучі червоні кольори, геометричність аксесуарів, яскраве поєднання намиста, бісеру, вишивки в поєднанні з білими або чорними лляними сорочками. Існує велика кількість орнаментів, кожен з яких відрізняється в залежності від регіону і локального положення. Українським майстриням добре відомі особливості Подільської, Полтавської, Буковинських і безлічі інших вишивок.

Фірма «Мед» пропонує пошиття та реалізацію жіночих блуз з вишивкою будь-якого дизайну.

  • Білі вишиванки
  • Чорні вишиванки
  • Весільні вишиванки
  • Святкові вишиванки

Виконуємо вироби на замовлення, де всі деталі сорочки будуть виконані у відповідності з Вашими побажаннями та вимогами. Наші дизайнери мають великий досвід роботи в даній сфері і готові виконати будь-яку, навіть найскладнішу задачу. Вишивка ідеальний метод нанесення зображень на текстиль. Навіть найменша художня деталь буде передана з високою точністю. Наносимо до 12 кольорів одночасно. Ми запропонуємо Вам широкий вибір крою і візерунків для виробу. Серед наших прикладів робіт, ви зможете підібрати саме ту модель, яка Вам найбільше до душі.

Пропонуємо найвигідніші ціни і оперативні терміни виконання замовлень.

Ексклюзивні вишиванки
Жіночі вишиванки

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑