Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Cпецодяг для охорони

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Cпецодяг для охорони

Сьогодні практично всі фірми чи підприємства володіють своєю структурою охорони, яка використовує різноманітні варіанти уніформи. Спецодяг для охорони являється незамінним атрибутом збереження здоров'я і працездатності персоналу. Фірма «Мед» займається виробництвом і реалізацією спецодягу для працівників різних сфер діяльності, в тому числі і охорони. Пошиття спецодягу для охорони виготовляється із високоякісних тканин на сучасному обладнанні.

Пошиття спецодягу охорони здійснюється в індивідуальному порядку. Наші дизайнери підберуть для Вас тканину з урахуванням професійної діяльності, розроблять фірмовий стиль, а також нанесуть фірмову символіку машинною вишивкою (до 12 кольорів одночасно).

Спецодяг для охорони умовно розділяється на літній і зимовий. Зимовий спецодяг для охорони складається з теплих штанів і куртки, такий одяг захищає від низьких температур та вітру, а також має відмінну стійкість до вологи. Фірма «Мед» здійснює пошиття спецодягу, як з тканини замовника, так із свого матеріалу. Пошиття спецодягу на базі швейного цеху виконується з високоякісного, міцного матеріалу – саржі. Літній спецодяг для охорони характеризується якісними гігієнічними властивостями, включаючи в себе практичність, легкість в пранні та стиль. Такий одяг в своєму розпорядженні має високі механічні властивості .

Основні характеристики спецодягу пошиття фірми «Мед»:

  • надійність і міцність – витримує тривалий термін експлуатації;
  • комфортність і зручність – зберігає працездатність протягом дня, не сковує рухи людини при роботі, не доставляє дискомфорту;
  • солідний, сучасний, презентабельний зовнішній вигляд

Спецодяг для охорони – це багатофункціональний і якісний одяг, практичний при несенні служби, з відносно невисокою ціною.

З питань замовлення спецодягу для охорони, звертайтесь до наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті. Гарантуємо максимальні строки виконання замовлення, незалежно від його кількості і рівня складності.

Фото

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑