Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Корпоративний одяг

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Корпоративний одяг

Корпоративний одяг ключовий компонент корпоративної культури. Цей стиль укоренився на Заході ще багато років тому, і поступово прийшов до нас, активно проникаючи в численні сфери бізнесу. Більшість підприємств гідно оцінили вплив і значення такого типу одягу, який в свою чергу є запорукою успішного ведення бізнесу.

Такий елемент корпоративної етики, як одяг, свідчить про високий рівень розвитку підприємства, позиціонуючи його, як надійного і успішного партнера. Більш того, спеціально розроблений стиль і дизайн, є запорукою пізнаваності фірми чи підприємства, який служить додатковим інструментом реклами. Певною мірою, корпоративний одяг допомагає створити єдиний робочий дух, що дозволяє всім працівника відчувати себе рівними, в свою чергу це дозволяє налагодити приємну робочу атмосферу. Побачивши працівника у корпоративному одязі, у потенційного клієнта формується початкове ставлення до компанії, вселяючи довіру, і визначаючи її, як організацію зі статусом.

Існує певний список професій, де корпоративний одяг просто необхідний. Наприклад, працівники банківської сфери, продавці-консультанти, працівники сфери послуг (перукарі, косметологи, монтери, працівники електромереж), медичний персонал (лікарі, хірурги, фармацевти). Працівники вище перелічених сфер, завжди повинні мати презентабельний зовнішній вигляд, і саме корпоративний одяг допомагає завершити фірмовий стиль. Створення та пошиття корпоративного одягу повинно проводитися відповідно до умов робочого процесу, кліматичними умовами і так далі. Варто пам'ятати, що це форма одягу, в якому співробітник повинен провести цілий робочий день. Тому, такий вид одягу повинен бути максимально зручним і практичним, для того, щоб співробітник не відволікався на будь-які моменти дискомфорту, і зміг повноцінно виконувати свої безпосередні обов'язки.

Наша фірма пропонує створення і пошиття корпоративного одягу на замовлення, в індивідуальному порядку, враховуючи при цьому всі побажання та зауваження Замовника. Ми виготовимо одяг, який буде повністю відповідати стилю і напряму діяльності Вашої організації. Якщо Ваше підприємство вже має чітко розроблений дизайн фірмового одягу, наші фахівці виконувати замовлення з пошиття в максимально короткі терміни. Вам необхідно лише вказати точну кількість тиражу і уточнити особливості моделі та дизайну. Якщо ж оригінал-макету корпоративного одягу немає, наші дизайнери допоможуть Вам створити унікальний і оригінальний проект моделей.

Ми пропонуємо також нанесення вишивки, що допоможе додати корпоративному одягу більш завершеного і оригінального вигляду. Фірмова символіка компанії чудово підійде під будь-який дизайн, як корпоративного, так і робочого одягу.

Фото

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑