Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Пошиття штанів

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Пошиття штанів

Швейне виробництво нашої компанії пропонує вам скористатися нашими послугами.

Ми пропонуємо вам замовити у нас пошиття штанів різних видів:

  • Чоловічі штани;
  • Жіночі штани;
  • Спортивні штани;
  • Штани та комбінезони, як частина уніформи;
  • Дитячі штани;
  • Формені штани для військових, міліції, співробітників охоронних фірм.

Наша компанія часто займається пошиттям штанів для співробітників міліції, військових та співробітників охоронних фірм. Такі штани повинні поєднувати кілька важливих якостей: міцність, теплоту та зручність пересування в них. Викрійки для таких виробів повинні передбачати особливості роботи замовників. Пошиття штанів для охорони проводиться із якісної та міцної тканини, яка має водовідштовхувальні властивості. Дуже часто наші замовники просять розмістити на виробі додаткові кріплення та кишені, які допоможуть у роботі співробітникам їхньої фірми або організації.

Особливе місце в нашій роботі займає виготовлення штанів для спортсменів. Замовлення на пошиття штанів, футболок та шортів для спортивних команд ми отримуємо регулярно. Протягом всього року ми приймаємо замовлення від керівників спортивних команд та виготовляємо чоловічі та жіночі штани для спортсменів згідно із їхніми вимогами.

Пошиття штанів, курток, футболок та сорочок - це далеко не все, що ми можемо запропонувати клієнтам. Наша компанія пропонує вам нанесення різної символіки на одяг. Наше швейне виробництво оснащене новітніми машинами, які дозволяють наносити вишивку до шести та до дванадцяти кольорів. Вартість нанесення вишивки на виріб залежить від декількох чинників: складність розробки дизайну та його приведення у відповідність із технологією, а також від кількості стібків.

Пошиття штанів здійснюється як за викрійками наших клієнтів, так і за нашим індивідуальним викрійками, розробленим нашими фахівцями. Згідно із вимогами замовника, штани можуть бути утеплені або додатково оброблені, на них може бути нанесений логотип, зроблений малюнок.

Замовити наші послуги дуже просто: просто зателефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті, або напишіть нам на електронну скриньку компанії. Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань. Ми готові розглянути пропозиції щодо співпраці та реалізації товару.

Пошиття штанів

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑