Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Пошиття жилетів

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Пошиття жилетів

Наша компанія розвиває різні напрями діяльності, продукція яких користується великим попитом серед жителів нашої країни. Одним із таких напрямків є швейне виробництво, яке стрімко розвивається та постійно збільшує обороти. Наша компанія пропонує вам пошиття різного одягу - від вишиванок до уніформи, призначеної для носіння в різні сезони року. Пошиття жилетів є одним з найбільш затребуваних напрямів.

Наша компанія пропонує широкий вибір матеріалів, які можуть бути використані при пошитті різноманітних жилетів, призначених для людей певних спеціальностей. Чоловічі жилетки можуть виготовлятися для використання при проведенні робіт на дорогах (сигнальні жилети), як частина уніформи або як спецодяг для людей, пов'язаних із ремонтом.

Пошиття жилетів може бути виконане при маленьких замовленнях, а також ми пропонуємо виготовлення великих партій для оптових клієнтів. Наша компанія виготовляє також жилетки, які будуть використані для проведення різних рекламних акцій. Зараз величезною популярністю користуються жилетки з логотипами. Такі вироби використовують різноманітні компанії для проведення різних заходів. Жилетка з логотипом допоможе відрізнити співробітників вашої компанії від працівників фірм-конкурентів.

Ми пропонуємо вам пошиття жилетів із тонких тканин, які можна використовувати у вигляді уніформи в теплу пору року, пошиття утеплених жилетів, пошиття жилетів з кишенями для інструментів та інші види жилетів. Ми також пропонуємо вам пошиття простих виробів цього типу для службовців банків, кафе, ресторанів, офісів.

Нанесення логотипів на готовий виріб може бути здійснене за допомогою термопереносу або вишите на виробі. За допомогою термопереносу наносяться менш стійкі зображення. Метод вишивки обмежує малюнок дванадцятьма кольорами, зате таке зображення виглядає привабливішим та багатшим.

Вартість вашого замовлення залежить від ряду факторів. Ми завжди інформуємо замовників про різноманітні матеріали, що використовуються для пошиття виробів. Пошиття жилетів може бути виконане з тонких та дешевих тканин, з тканин високої якості, матеріалів, які відбивають вологу. Вартість замовлення буде складатися із вартості матеріалу, дизайну логотипу, вартості його нанесення, а також від розміру партії. Замовляйте якісні жилетки у нас!

Пошиття жилетів

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑