Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Пошиття фартухів

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Пошиття фартухів

Швейний цех МПП фірми «МЕД» пропонує клієнтам виконати пошиття фартухів для використання вдома, а також фартухи для кухарів, співробітників сфери громадського харчування, фартухи з різними зображеннями, які можуть служити оригінальним подарунком. Крім фартухів, наша компанія пропонує величезний вибір спецодягу та уніформи для співробітників даної сфери. Ми можемо виготовити костюми для кухарів, головні убори, пов'язки для волосся і багато іншого.

Пошиття фартухів в залежності від подальшого застосування можна розділити на фартухи для фахівців сфери громадського харчування (фартух кухаря, фартух офіціанта, бармена фартух), фартухи для перукарів, аналогічні вироби для продавців, оригінальні фартухи для проведення рекламних компаній. Цей вид спецодягу широко використовується в різних сферах нашого життя. Для фахівців різних сфер фартухи можуть бути забезпечені додатковими кишенями або іншими корисними елементами. Ми пропонуємо клієнтові вибрати тканину і колір тканини для пошиття фартухів за індивідуальним замовленням.

Пошиття фартухів для проведення рекламних акцій - це найбільш частий вид замовлення подібної продукції. У кожному супермаркеті та навіть в невеликих магазинах регулярно проводяться дегустації продуктів харчування. Промоутери, які працюють на дегустаціях, одягнені у фірмові фартухи, на яких розміщена назва компанії-виробника рекламованої продукції. Такі фартухи замовляють у нашому швейному цеху. Після пошиття виробів у корпоративних кольорах компанії, ми наносимо різноманітні зображення на фартухи з допомогою термопереноса або вишивки. Вишивка - надійніший вид нанесення зображення, але вона дає можливість наносити зображення, в яких міститься не більше дванадцяти кольорів.

Пошиття фартухів для подарунків здійснюється на замовлення клієнтів. Дуже часто на подарунок замовляються фартухи з логотипами відомих торгових марок. Вони будуть використані для проведення різних акцій. Часто у нас замовляють креативні фартухи з оригінальними малюнками. Такі фартухи можуть стати оригінальним подарунком. Клієнтам, які замовляють у нас оптові партії фартухів, наша компанія надає знижки від 3 до 10%, залежно від розміру партії.

Замовити пошиття фартухів дуже просто - вам потрібно всього лиш набрати один з номерів, зазначених на сайті. Також пропонуємо вам скористатися послугами онлайн-консультанта та отримати швидку й професійну консультацію.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑