Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Пошиття фартухів

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Пошиття фартухів

Пошиття фартухів різних фасонів, одна з провідних послуг, яку надає фірма «Мед». Ми маємо великий досвід роботи з пошиття фартухів, уніформ і спецодягу. На сьогоднішній день, поняття фартух вийшло далеко за межі кухні. Фартухи служать ефективним та практичним промо-одягом, який служить в рекламних цілях, а також є зручним видом уніформи для продавців, консультантів і так далі. Як правило, для пошиття фартухів використовують такі тканини як габардин, або діагональні групи тканин, а саме саржа, яка є 100% натуральним матеріалом. Вони відрізняються високими технічними характеристиками. Залежно від побажань і вимог клієнта ми реалізуємо будь-який вид проекту з різних тканин, які відрізняються за тактильним відчуттям, фактурою і рівнем щільності.

Для того, щоб надати фартуху більш презентабельного і унікального вигляду, ми пропонуємо послугу нанесення логотипів і фірмових символік на поверхню виробу. Досвідчені дизайнери розроблять для Вас оригінальний проект малюнку, а кваліфіковані співробітники швейного цеху втілять в життя всі найсміливіші Ваші ідеї. Ми виготовимо якісний продукт, який стане практичною і зручною уніформою, а також вигідно прорекламує Вашу фірму і надані нею товари і послуги.

Наша фірма пропонує клієнтам на вибір нанесення логотипів методом термопереносу або вишивку. Якщо говорити про фартухах, більш раціональним способом нанесення друку в даному випадку буде вишивка, яка додасть йому яскравого та оригінального вигляду. Наносимо до 12 кольорів одночасно. Незалежно від складності дизайну і масштабу зони замальовки, ми виконаємо будь-яке замовлення в найкоротші терміни. Сучасне потужне, високотехнологічне обладнання дозволяє виконувати роботи у великих обсягах в мінімальні терміни з максимальною якістю.

Швейний цех фірми «Мед» пропонує широкий спектр послуг, з пошиву фартухів і різних видів промо-одягу. У комплект до фартуха Ви можете замовити спеціальні головні убори та пов'язки, які також можуть бути прикрашені логотипами, малюнками та візерунками. На вибір ми запропонуємо Вам декілька видів тканин, які підходять для пошиття даного різновиду виробу. Ви також можете замовити розробку логотипу, якщо у Вас вже є готовий проект, ми виготовимо саме його. Вигідні ціни, висока якість готового виробу і короткі терміни виконання замовлень - все це ви можете знайти у нас.

Фото

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑