Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Одяг для кухаря

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Одяг для кухаря

Кухарський одяг - особливий вид спеціалізованого робочого одягу. Споконвіку так повелося, що одяг кухаря, повинен бути білосніжного кольору. І це незважаючи на той факт, що працюючи на кухні, ймовірність забруднитися і посадити важковиводимі плями, дорівнює 100%. І тим не менш, білий колір залишається основним, оскільки саме цей колір допомагає істотно виділити кухарів серед іншого персоналу. Фірма «Мед» пропонує пошиття одягу для кухарів на замовлення.

Традиційний образ кухаря, білий костюм і шапочка, однак сьогодні, допускаються різні експерименти співвідношень кольору та дизайну. Можна вибирати також із різних видів тканини, які зможуть вигідно підкреслити фірмовий одяг кулінарного фахівця. Ми використовуємо для пошиття даного виду одягу спеціальний текстиль, що відрізняється тривалістю експлуатації і є неймовірно простим у догляді. Крій кухарського одягу може варіюватись: короткий або довгий рукав, двобортний або однобортний, з ґудзиками або без. Все залежить від індивідуальних побажань клієнта, дизайнерських преференцій і дрес-коду встановленого рестораном чи кафе.

Фірма «Мед» пропонує пошиття кухарський одягу за індивідуальними проектами Замовника. Пропонуємо на вибір пошиття різних видів кухарського одягу з урахуванням усіх побажань і вимог клієнта. Наші фахівці допоможуть Вам розробити особливий стиль одягу, проявивши творчу фантазію і уяву. У наших костюмах, кухар буде почувати себе максимально комфортно і впевнено, не відволікаючись на будь-які моменти дискомфорту одягу, що в свою чергу, посприяє йому сфокусуватися виключно на приготуванні кулінарних шедеврів.

Для того, щоб надати кухарському одягу більш яскравого і завершеного вигляду, ми пропонуємо послугу нанесення вишивки на форму. Наносимо до 12 кольорів одночасно. Вишивка логотипу, зображення, фірмової символіки або назви підприємства, стане додатковим рекламним інструментом, а також прикрасить виріб і зробить його по істині унікальним. Якщо у Вас є вже готовий дизайн логотипу, ми якісно і швидко перенесемо зображення на виріб. Якщо ж макету фірмової символіки немає, досвідчені дизайнери допоможуть Вам розробити креативне зображення, яке не тільки прикрасить форму, а й ефективно прорекламує ваш заклад.

Якщо Ви хочете зробити замовлення, або у Вас виникли будь-які питання, звертайтеся до наших менеджерів, які проведуть для Вас консультацію, і нададуть всю необхідну інформацію.

Фото

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑