Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Пошиття спецодягу

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Пошиття спецодягу

Пошиття спецодягу - це одна з основних переваг роботи швейного цеху фірми «Мед». Якщо Вам необхідна презентабельна й в той же час зручна спецформа, наші фахівці з радістю допоможуть Вам у реалізації даного проекту. Приймаємо замовлення на виготовлення та пошиття спецформи для співробітників різних сфер діяльності.

Приємна й функціональна спецформа для продавця, офіціанта, кухаря, водія та представників інших спецальностей, вигідно підкреслює фірмовий стиль організації чи закладу. Це в свою чергу позитивно позначається на іміджі та репутації фірми, адже в будь-якій справі, будь-то виробниче підприємство або ж ресторан, кожна дрібниця має колосальне значення. Наприклад, при відкритті магазину, ресторану чи кафе важливо не тільки налагодити всі організаційні питання щодо кухаря, посуду, дизайну інтер'єру, але й по спецформі всіх співробітників, особливо кухарів та офіціантів.

Наша фірма пропонує послуги розробки та пошиття спецодягу за індивідуальним замовленням клієнта. У нас Ви зможете підібрати тканину, яка Вам найбільш підходить як за якістю, зовнішнім виглядом, так і за ціною (бязь, габардин, бавовна, саржа, тощо). Досвідчені дизайнери розроблять макет проекту у відповідності з усіма Вашими вимогами та побажаннями. Ви можете робити замовлення на пошиття в будь-якій кількості. Незалежно від загальної кількості товару у замовленні та рівня складності його виконання, ми гарантуємо максимально швидкі терміни пошиття.

Пропонуємо пошиття спецодягу:

 • Медичні костюми чоловічі;
 • Медичні костюми жіночі;
 • Хірургічні костюми;
 • Медичні халати чоловічі;
 • Медичні халати жіночі;
 • Робочий одяг;
 • Кухарський одяг;
 • Уніформа;
 • Бейсболки, пов'язки;
 • Футболки із вишивкою;
 • Одяг для спортсменів.

Для того щоб надати спеціалізованому робочому одягу більш оригінального та завершеного стилю, ми пропонуємо нанесення вишивки на вироби. Фірмова символіка або логотип Вашої організації вигідно підкреслить фірмовий, діловий стиль. Досвідчені фахівці розроблять для Вас дизайн у відповідності зі специфікою діяльності Вашої організації. Ми гарантуємо виготовлення продукту вищого класу, який відрізняється не тільки якістю та презентабельним зовнішнім виглядом, але й прийнятною ціною.

Наша фірма має багаторічний досвід роботи в даній сфері. За ці роки ми придбали колосальний досвід та широку базу клієнтів, яка постійно поповнюється новими замовниками. Швейний цех оснащений всім необхідним сучасним обладнанням, яке дозволяє виконувати широкий спектр послуг. Ми втілимо в життя найсміливішу Вашу задумку. З питань замовлення пошиття спецодягу або за більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів.

Спецодяг

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑