Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Робочий одяг

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Робочий одяг

Робочий одяг виготовляється на замовлення на базі швейного цеху нашої компанії. Цей вид одягу постійно користується попитом, тому що в наш час практично всі компанії, фірми та організації намагаються виготовити робочий одяг для своїх співробітників. Ми пропонуємо величезну кількість різноманітних варіантів пошиття робочих костюмів та комплектів уніформи. Замовнику ми надаємо вибір фасону, кольору та тканини виробу.

Робочий одяг - це обличчя кожної поважаючої себе компанії. Власники фірм зацікавлені одягнути співробітників в одяг, на якому буде зображено логотип фірми або написано її назву. У такому разі, клієнти, які будуть користуватися послугами компанії, будуть впізнавати співробітників по фірмовому одягу. Такий одяг додає солідності і викликає відчуття довіри до компанії.

Робочий одяг може бути пошитий із розрахунку на різні сезони. Наприклад, багато компаній замовляють у нас зимові комплекти та одяг для співробітників на літо. Ми пропонуємо одяг для фахівців робочих спеціальностей (механіків, монтерів, технічних співробітників), для кухарів, медичних працівників, працівників сфери торгівлі і т.д. Комплект може складатися з брюк або спідниці, блузи, сорочки або футболки, куртки або роби, головного убору (бейсболка, берет, пов'язка на голову і т.д.). Комплектацію робочого одягу та його фасон вибирає замовник.

Робочий одяг зазвичай відповідає корпоративним кольорам компанії. Якщо виконати форму в цих кольорах неможливо, ми пропонуємо нанесення малюнків на готовий виріб, які будуть відповідати символіці компанії. Нанесення на одяг може бути виконано двома способами: термоперенос та вишивка. Наша компанія пропонує вишивку на одязі шістьма або дванадцятьма кольорами ниток.

Робочий одяг може бути придбаний оптом для співробітників великих компаній. При цьому замовник отримує знижку на партію товару. Такий одяг замовляють постійно, тому у нашій компанії сформувався ряд постійних клієнтів, які регулярно замовляють комплекти робочого одягу у нас в швейному цеху. Ми займаємося пошиттям робочого одягу для замовників з різних міст України.

Попередньо уточнити всі питання щодо замовлення можна по телефону. Після цього клієнт обирає модель та комплектацію робочого одягу. Після закінчення робіт з виготовлення, на зазначену ділянку костюму наноситься зображення або назва компанії-замовника. Робочий одяг нашого виробництва буде служити довго!

Спецодяг

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑