Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Спецодяг для магазину

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Спецодяг для магазину

Зустрічають по одягу - проводжають по розуму. І справді, на підсвідомому рівні всі ми сприймаємо один одного по зовнішній оболонці, а саме одягу. Якщо мова йде про соціальні професії, спецодяг або уніформа грають ключову роль. Співробітники торгових мереж, магазинів, особливо харчової галузі зобов'язані мати відповідну уніформу. У першу чергу це стандарт служб санепідемстанції та служби нагляду дотримання вимог державних стандартів. Таким чином - спецодяг для працівників магазинів, або промо одяг - незамінний атрибут будь-якої торговельної мережі. Останнім часом, більшість воліє здійснювати покупки не на базарі, а в супермаркетах, при цьому, час від часу нам потрібна консультація продавця або менеджера, і ось для того, щоб оперативно їх знайти і звернутися за адресою, співробітник повинен бути одягнений у фірмовий спецодяг , для того щоб виділятися серед загальної публіки.

Спецодяг для персоналу можна умовно розділити на зимній та літній. Літній, як правило, складається з майок або футболок, фартухів, штанів або шортів, а також кепок або бейсболок. Обов'язкове нанесення відмінної символіки або логотипу, який підкреслить діловитість підприємства, а також зіграє роль додаткового маркетингового інструменту. Зимовий спецодяг може бути виконаний з більш теплих тканин. Питання нанесення фірмової символіки не менш важливе та суттєве. Тут ключову роль відіграє не тільки область, але і метод її нанесення: вишивка, шовкографія або сублімація. Вдало підібраний і розміщений логотип неодмінно приверне до себе увагу всіх клієнтів, завдяки чому Ваша торговельна марка стане пізнаваною і більш популярною.

Існує кілька думок щодо загального оформлення і розробки спецодягу для магазинів, маючи на увазі те, що сама форма повинна бути, розроблена у фірмовій стилістиці і кольоровій гамі торгової марки, при цьому в питанні практичності всі фахівці єдині - уніформа повинна бути зручною і не створювати дискомфорту. Що ж стосується самої колірної гами - в міру яскрава, аби не викликати роздратування.

Фірма «Мед» пропонує послуги з виготовлення та пошиття фірмового спецодягу для працівників магазинів і торгових мереж «під ключ». Виконуємо наступні види пошиття:

  • фартухи
  • Футболки / сорочки
  • Штани / шорти
  • Торгові халати
  • Жилетки
  • Головні убори

Наносимо машинну вишивку (до 12 кольорів одночасно). Виконуємо послуги з нанесення зображень методом шовкографії та сублімації, які забезпечують точну передачу тонів і півтонів. Приймаємо замовлення на пошиття великих партій спецодягу. Діє гнучка система знижок для оптових покупців. Наші дизайнери розроблять для Вас оригінальні та якісні моделі спецодягу, які будуть відповідати всім побажанням і вимогам Клієнта. Пропонуємо оперативні терміни виконання замовлень і найбільш вигідні ціни.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑