Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Спецодяг для робітників

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Спецодяг для робітників

Ключовим компонентом популярної нині корпоративної культури, є, звичайно ж, корпоративний стиль одягу, який останнім часом активно впроваджується в різні сфери бізнесу. Західні підприємства встигли по достоїнству оцінити значення і роль корпоративного одягу не тільки для робітників, але і для всього персоналу в цілому.

Які ж основні причини популярності корпоративного одягу?

У першу чергу, спецодяг або уніформа є одним із запорук пізнаваності підприємства і бренду. За допомогою спецодягу для робітників і співробітників, складається уявлення про надійність підприємства, а також про ставлення керівництва до робочого колективу. Як говорить відома всім приказка: «Зустрічають по одягу - проводжають по розуму». Одяг - важливий компонент для співробітників сфери послуг і робочих на різних промислових підприємствах. Тут спецодяг для робітників грає не тільки роль рекламного інструменту, але і практичну роль, а саме захисну.

Спецодяг для робітників, а саме її створення - це відповідальне і досить серйозне питання, тому що при розробці уніформи варто враховувати такі фактори як: умови роботи, умови клімату, умови мікроклімату (якщо робітники працюють в спеціальному приміщенні) і т.д. Працівник буде проводити в цьому одязі 8 годин протягом робочого часу, отже, він повинен бути зручним і комфортним. Однак, про красу забувати також не слід, так як спецодяг повинен бути не тільки практичним, але і красивим. Корпоративний спецодяг для робітників створюється з урахуванням загального стилю підприємства: тобто фірмова колірна гамма і логотип або символіка. Продумана уніформа багато в чому буде говорить в бік самого підприємства, допомагаючи виділитися на ринку, а також створити позитивний імідж про компанію.

Фірма «Мед» виконує замовлення з пошиву спецодягу для робітників, уніформ, комбінезонів, напівкомбінезонів, жилетів і т.д. Виконуємо нанесення вишивки на спецодяг: надписи, слогани, логотипи, символіки, зображення і т.д. Наносимо до 12 кольорів одночасно. Наші дизайнери розроблять для Вас унікальний макет-проекту, витримавши загальний стиль Вашої компанії. Виконуємо пошиття спецодягу для робітників під ключ. Кваліфіковані працівники, сучасне автоматизоване обладнання та використання якісної сировини дозволяє виконувати широкий спектр послуг, а також виробляти продукт високої якості. Якщо ви бажаєте здійснити замовлення або ж Вам необхідна будь-яка додаткова інформація, звертайтесь до наших менеджерів, які проведуть для Вас детальну консультацію з приводу продукції.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑