Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Cпецодяг для будівельників

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Cпецодяг для будівельників

Спецодяг є невід'ємним атрибут праці різних підприємств та організацій, в залежності від роду і сфери діяльності. Яскравими прикладами корпоративної уніформи є:

  • Співробітники банківської сфери
  • Обслуговуючий персонал ресторанів, кафе, салонів краси і т.д.
  • Медичні працівники
  • Майстри, робочі електрики, сантехніки тощо

Що ж означає термін спецодяг і наскільки він доречний в різних сферах діяльності? У першу чергу, уніформа це практичний предмет одягу, який в захищає робітників і допомагає зосередитися на роботі. Наприклад, спецодяг для будівельників, один з різновидів уніформи, яка є не просто корпоративною спец формою, а самим безпосереднім атрибутом роботи.

Спецодяг для будівельників може бути найрізноманітніших фасонів, від зимового варіанту до літнього. Як правило, основними складовими є:

Костюм робочий - складається з куртки прямого силуету і комбінезона. Куртка може бути на застібці або гудзиках; нагрудні, накладні кишені; комбінезон відкритого типу з нагрудником і бічною застібкою. Бретелі, що регулюються і накладні кишені.

Жилетка - класична модель жилетки прямого силуету, з центральною застібкою, як правило, на блискавці, а також накладні кишені.

Формат і дизайн уніформи кожен замовник визначає в індивідуальному порядку. Залежно від цілей експлуатації підбирається не тільки фасон уніформи, але й матеріал з якого вона буде виготовлятися. Традиційно, основна вимога до робочого одягу це зручність - протягом багатьох років світ моди обходив цю галузь стороною. Сьогодні ж це питання кардинально змінилось і різноманітність спецодягу, а саме його виготовлення переросло в істотну маркетингову індустрію. Корпоративний, робочий одяг тепер характеризується як додатковий рекламний інструмент, що здатен представити компанію у вигідному світлі і надає можливість вигідно виділитись на ринку.

Спецодяг, а також фірмовий логотип - атрибут марки / бренду. Яскраво оформлений креативний дизайн, робить уніформу не просто практичною і функціональною, але й стильною. Відповідно, питання розробки спецодягу для будівельників та інших фахівців у різних галузях - питання відповідальне, тому для максимально успішного результату варто довіритися професіоналам, які виконають роботу, дотримуючись всіх правил і норм.

Фірма «Мед» - є одним з провідних виробників спеціалізованого одягу. Багаторічний досвід роботи, кваліфікований персонал, сучасне високотехнологічне обладнання і якісний матеріал допомагають виробляти товар вищого ґатунку. За роки роботи ми обслужили тисячі клієнтів в межах країни і виконали безліч замовлень з країн СНД. Моделюємо і виготовляємо моделі в корпоративному стилі в залежності від специфіки роботи підприємства. Використовуємо якісні натуральні тканини, пропонуємо послуги нанесення логотипів і символік - вишивка або шовкотрафарет.

Виконуємо пошиття спецодягу для будівельників:

  • Костюми робочі (куртка, комбінезон, брюки)
  • Комбінезони / напівкомбінезони
  • Штани
  • Куртки
  • Жилетки

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑