Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Теплий спецодяг

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Теплий спецодяг

З настанням холодного періоду багато роботодавців замислюються про одяг для співробітників своєї компанії. Теплий спецодяг стає найпопулярнішим серед інших товарів, які виготовляються в цехах і на фабриках. Для фірм та організацій, співробітники яких працюють на вулиці в будь-який час року, одяг повинен відповідати певним нормам.

Комплекти одягу, які ми можемо виготовити, можуть відрізнятися, відповідно до вимог замовника.

Теплий спецодяг для монтерів, може складатися з теплих штанів та куртки, з куртки та комбінезона. Залежно від умов роботи працівника та середніх температур регіону, в якому буде використаний одяг, він може відрізнятися за щільністю та товщиною шару, що утеплює. Основними функціональними вимогами до таких комплектів є захист від низьких температур, захист від вітру та стійкість до вологи.

Теплий спецодяг повинен бути універсальним, зручним та не повинен сковувати рухи. Крім того, при пошитті такого одягу потрібно звертати увагу на якість тканини, тому що будь-який власник фірми хоче, щоб такий костюм прослужив якомога довше. При пошитті спецодягу ми звертаємо увагу на досвід інших країн. Такий одяг має бути забезпечений цілим рядом пристосувань, які захистять власника одягу від негоди.

При пошитті теплого спецодягу ми обговорюємо з замовником наявність додаткової фурнітури.

Теплий спецодяг може бути оснащений спеціальними клапанами, що захищають від вітру, капюшоном та шнурками, які його затягують, утепленим дутим або хутряним коміром. Крім теплоізоляції в такому одязі повинна бути передбачена вентиляція, яка допоможе комфортно себе почувати після довгих годин роботи. Крім обов'язкових елементів для утеплення, ми пропонуємо розміщення кишень та інших додаткових петель або елементів кріплення на формі. Ваш співробітник зможе зручно розмістити певні види інструменту на собі.

Теплий спецодяг може бути пошитий не тільки з нашого матеріалу, а й з тканини замовника. Багато компаній замовляють утеплені костюми відповідно до традиційних кольорів компанії або замовляють нанесення на куртки, брюки або комбінезони логотипів компанії. Ми пропонуємо кілька варіантів нанесення логотипів, методами термопереносу та вишивки. Такий одяг буде не тільки зручним, але й надзвичайно гарним. З питань замовлення пошиття спецодягу, а також з питань оптових поставок звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті.

Утеплений одяг

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑