Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Новорічні чашки

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Новорічні чашки

Новорічні чашки з вітальним написом – це безпрограшний варіант подарунка на Новий рік, а також функціонально корисна річ, що доставляє радість усім, незалежно від віку.

Наша фірма пропонує на замовлення нанесення новорічних малюнків, поздоровлень і фотографій на чашки різних розмірів і варіантів.

Якісно реалізуємо чашки із новорічними сюжетами, забавними написами, календарями, новорічні чашки із фірмовим логотипом компанії, кружки для закоханих, новорічні дитячі чашки і т. д. Оригінальний новорічний дизайн в поєднанні з яскравим фірмовим логотипом на чашці виграшно підкреслить Вашу компанію в очах партнерів, клієнтів та співробітників. Наші клієнти широко використовують такі чашки для проведення різноманітних новорічних конкурсів, у вигляді заохочень, чи призів.

Пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, забезпечуємо застосування сучасного, автоматизованого обладнання та якісні матеріали, а також розробку неповторного і унікального проекту. Здійснюємо друк на чашках методом сублімації. Така технологія дозволяє абсолютно точно передати найдрібніші деталі зображення. Застосовуємо тільки найякісніші чашки з рівномірним покриттям, що забезпечує відмінну чіткість малюнка на всій поверхні. Всі Ваші ідеї та побажання будуть якісно відображені на сувенірному виробі до найтоншого відтінку.

Надаємо можливість скористатися послугами професійної команди дизайнерів, яка ефективно і оперативно розробить оригінальний дизайн новорічної чашки, а також підбере красиві поздоровлення і вірші, які можна наносити разом з картинкою.

Кваліфіковані фахівці нададуть Вам детальну консультацію з питань замовлення, розробки оригінал-макету і друку, а також підберуть для Вас найбільш вигідні варіанти послуг.

Чекаємо на Ваші замовлення!

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑