Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
V002

Відро 5л з кришкою

(067) 468-20-20, (067) 432-08-01, (067) 432-07-83

Написати нам

Купити в інтернет-магазині
Ціна: 39,00 грн.
Відро 5л з кришкою
Відро 5л з кришкою
Відро 5л з кришкою
Відро 5л з кришкою
Відро 5л з кришкою
Відро 5л з кришкою
Відро 5л з кришкою
Відро 5л з кришкою
Відро 5л з кришкою
Відро 5л з кришкою
Відро 5л з кришкою
Відро 5л з кришкою
Технічні характеристики:
Код товару V002
Ємність 5.0(л)
Діаметр 190(мм)
Висота 259(мм)
Вага 240(г)

Фірма МЕД пропонує купити відро пластикове 5л з кришкою оптом і в роздріб за доступною ціною від виробника. Дане пластмасове відро виготовлені з високоякісної сировини, із застосуванням сучасних розробок полімерного виробництва, що дозволяє виробляти продукт високої якості, який відповідає всім прийнятим і затвердженим технічним вимогам і стандартам. Пластмасове відро зручне в експлуатації і може бути використані для транспортування і зберігання продуктів. Легкі, міцні відра пластикові, у багатьох випадках, з успіхом, замінюють свої металеві та емальовані аналоги. Особливо, у випадках, коли виключений контакт продуктів з металом. Гладка поверхня добре миється і стійка до високих і низьких температур, що дозволяє провести надійну стерилізацію даних предметів. Практична форма, міцність, довговічність, екологічність, доступна ціна і зручна система оплати, а також, вигідні умови для оптових покупців, роблять це виріб із пластику, привабливим для клієнтів.

Відро 5л з кришкою - ємність загального призначення, виготовлене з вологостійкої якісної пластмаси і знайшло широке застосування в господарстві і побуті.

Відро пластикове 5л з кришкою являє собою глибоку ємність конусоподібної форми, з досить високим бортиком і нешироким обідком, з прикріпленою, вільно рухається ручкою. У комплект відра входить знімна кришка, що необхідно для герметизації при зберіганні продуктів.

Зручне і практичне відро пластикове 5л з кришкою, може використовуватися, як для харчових продуктів та їх транспортування, так і для побутового застосування.

Цей, на перший погляд, простий побутовий предмет, є досить багатофункціональним На кухні, відро, дуже зручно, як для перенесення і зберігання рідин, зокрема води, так і для сипучих продуктів. Також, для миття фруктів і овочів, в приготуванні домашніх консервів, т.д. На дачі його багатофункціональність, просто незамінна, в першу чергу, як ємність для води, але також і для збору та миття овочів і фруктів, зберігання продуктів і т.д.

Відро пластикове 5л з кришкою невеликого розміру, воно легке і зручне. Те, що відро невелике, робить його дуже компактним, при досить великої місткості, що важливо при зберіганні. Якщо у Вас кілька таких відер, то їх можна скласти один в одного для компактності зберігання. Яскраве забарвлення даного предмета побуту, дозволяє підібрати відро для будь-якого інтер'єру.

Замовити відро пластикове 5л з кришкою може, оптом і в роздріб, будь-яка організація і приватні особи.

Фірма «МЕД» - підприємство з виробництва пластикових виробів. Ви зможете придбати понад 250 виробів з міцного пластику. Фірма «МЕД» пропонує виготовлення та реалізацію наступних виробів з пластмаси оптом і в роздріб: миски, відра, тази, ящики і т.д. Пластикові вироби відрізняються високими технічними характеристиками, зручні і практичні у використанні, а також придатні для контакту з продуктами харчування. На всю продукцію є гігієнічні заключення.

Товар доставляється по всій Україні. Для постійних і оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми чекаємо Ваших замовлень.

Вгору ↑