Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Флексодрук

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Флексодрук

Флексодрук - один з найпопулярніших і затребуваних способів нанесення зображень, логотипів і написів на поліетиленову плівку. За допомогою застосування послуги флексодруку, пакувальний матеріал набуває більш презентабельного та привабливого зовнішнього вигляду. Відповідно, товар, упакований в подібну плівку, також змінюється й виглядає конкурентоспроможним.

Фірма «Мед», протягом багатьох років займається виробництвом і реалізацією поліетиленової плівки і плівкових виробів. Все виробництво відбувається на сучасних, високотехнічних автоматичних лініях - екструзійних установках. Використовується метод екструзії розплаву поліетилену, з подальшим роздуванням рекламної плівки. Флексографія - спосіб, де застосовуються еластичні друкарські форми і спеціальні швидкосохнучі фарби. На саму поліетиленову плівку, наноситься тонкий шар фарби. Наносимо до 1 до 6 кольорів. Під час багатоколірного друку, сполучення кольорів, досягається методом регулювання форм у флексографічній машині.

Основними перевагами флексодруку є:

  • Високий рівень продуктивності
  • Простота технологій
  • Відмінна якість відбитків на самих різних матеріалах
  • Невисокі витрати
  • У порівнянні з офсетним друком, невисока енергоємність обладнання
  • Низький рівень відходів
  • Екологічність застосовуваної сировини і матеріалів
  • Спосіб рекламування товару, фірми, і т.д.

При виробництві пакетів, враховуються всі високі вимоги, які передбачені динамічно розвиваючимся ринком харчових продуктів. Наша продукція є придатною для контакту з продуктами харчування. Так, наприклад, поліетилен є екологічно чистою речовиною.

Використовуючи спосіб флексодруку, клієнт гарантовано отримає продукт, з високою якістю відбитків за прийнятною ціною (собівартість цієї продукції досить низька). Виробничі цехи нашого підприємства оснащені сучасним флексографічним обладнанням, яке дозволяє виконувати роботи по друку великих тиражів, в досить короткі терміни. Друк зображення або логотип на поліетиленовій плівці відбувається на сучасній автоматизованій флексографічній машині. Доставка продукції може здійснюватися в будь-яку точку України.

Нанесення флексодруку логотипу на плівковий виріб, надає продукції фірмового стилю. Наші дизайнери розроблять для Вас оригінальний макет проекту. При складанні проекту будуть враховані всі Ваші побажання та зауваження. За індивідуальним бажанням клієнта, здійснюємо не тільки нанесення логотипів, але і різноманітних фірмових символік, надписів і малюнків, які в свою чергу будуть працювати на просування та рекламування бренду Замовника.

Наявність автоматизованого сучасного обладнання, якісна, надійна сировина, кваліфіковані співробітники, багаторічний досвід роботи і велика клієнтська база. Всі ці характеристики, дозволяють нам гарантовано випускати продукт найвищої якості, який сприятиме просуванню та процвітанню Вашої фірми.

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Вгору ↑