Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Пакети оптом

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Наша компанія протягом багатьох років займається виробництвом пакетів та плівки, а також нанесенням на них малюнка або логотипу компанії. У нас ви можете замовити пакети оптом на ваш смак. Ми займаємося випуском пакетів-майка та пакетів-банан. Наша компанія виготовляє пакети із плівки високого та низького тиску, в різних варіантах кольорів, із нанесенням малюнку або без нього. Купуючи товар безпосередньо від виробника, ви не тільки заощаджуєте кошти, які б заплатили посередникам, а й отримуєте гарантії якості на всю продукцію.

Пакети використовуються практично у всіх сферах нашого життя. Така продукція необхідна для фасування різноманітних товарів. Кожен магазин намагається випустити свою партію пакетів з рекламою. Пакети оптом використовують різноманітні компанії не тільки з Вінниці, а й з інших міст нашої країни.

Наша компанія створила тисячі унікальних дизайнів для пакетів та випустили величезні тиражі цієї продукції. Нашим клієнтам ми пропонуємо два види пакетів: банан та майка. Пакет-майка може витримати навантаження до 50 кг. Він забезпечує велику місткість за рахунок спеціальних складок, передбачених при виготовленні. Пакет-банан відрізняється від майки тим, що його ручки просто прорубані в самому виробі. Залежно від вимог клієнтів, ручки в таких пакетах можуть бути додатково укріплені. В даному виді пакетів не використовується складка на самому дні, тому він може бути менш містким.

Пакети оптом без логотипу можна придбати, зробивши попереднє замовлення безпосередньо з нашого сайту або зателефонувавши за телефонами, вказаними в розділі «Контакти». Вартість замовлення буде залежати від того, якої щільності пакети замовляє клієнт, якого розміру вони будуть та яка величина партії. Наша компанія має можливість не тільки виготовляти пакети та наносити на них зображення до 6 кольорів, а також доставляти партії товарів замовнику.

Дизайн зображення, яке буде нанесено на пакети, може бути розроблений на базі нашої компанії в дизайнерському відділі. До малюнків пред'являються певні вимоги, які впливають на якість малюнка або на можливість здійснення друку на пакетах або плівці. Ми приймаємо дизайни наших клієнтів, проте можемо вносити певні зміни, пов'язані з особливостями технології. Замовляйте пакети оптом у нас за найвигіднішими цінами.

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Вгору ↑