Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Друк на поліетиленовій плівці

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Друк на поліетиленовій плівці

Друк на поліетиленовій плівці популярна на сьогоднішній день послуга, яка надає товарову більш презентабельного і естетичного зовнішнього вигляду, а також використовується як маркетинговий інструмент, який ефективно рекламує не тільки товар, а й саму фірму. Сучасні технології дозволяють виробляти поліетиленову плівку найвищої якості, в широкій колірній гамі з нанесенням різної друку.

Поліетиленова плівка один з найбільш затребуваних полімерних виробів в різних сферах сільського, промислового і народного господарства. У великій мірі, рентабельність того чи іншого товару залежить від якості плівки, оскільки саме пакувальна плівка допомагає різним товарам і продуктам зберігати первозданний, престижний вигляд протягом тривалого часу. Ви абсолютно спокійно зможете транспортувати продукцію на будь-які відстані, так як вона буде надійно захищена від різноманітних зовнішніх впливів. Друк на поліетиленовій плівці додасть товару більш естетичного і конкурентоспроможного зовнішнього вигляду.

Як правило, поліетиленова плівка широко використовується в харчовій промисловості в якості упаковки для напоїв, хлібобулочних, кондитерських виробів і т.д. Для того, щоб на довше зберегти свіжість фруктів і овочів, дуже часто застосовують вакуумну поліетиленову упаковку, яка забезпечує надійний захист будь-якої продукції і товару чутливого до пару і вологи. Завдяки таким механічним властивостям, плівка з ПВТ завоювала довіру і популярність у багатьох областях будівельної сфери. Так, наприклад, вона використовується для ізоляції споруд і будівель, а також при монтажі фасаду та покрівлі, або під час фундаментних робіт.

Друк на поліетиленовій плівці в свою чергу також розширює спектр застосування плівки. Ви зможете замовити у нас різноманітні види упаковок та поліетиленової плівки для різних видів товарів. Вироблена нами продукція має всі необхідні сертифікати якості, ліцензії і придатна для контакту з продуктами харчування. Ми пропонуємо виготовлення упаковок та нанесення на них різної друку. Пропонуємо нанесення фірмових символік, логотипів і написів на плівці (від 1 до 6 кольорів). Наші дизайнери зможуть розробити для Вас потрібний проект, а потім, кваліфіковані фахівці реалізують безпосередньо випуск готового продукту. Виробничі цехи нашої фірми оснащені сучасним високотехнічним обладнанням. Практично всі етапи по виготовленню плівки автоматизовані, і ретельно контролюються нашими співробітниками. Це гарантує найвищу якість друку на поліетиленовій плівці і її надійність.

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Вгору ↑