Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Друк на поліпропіленових пакетах

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Друк на поліпропіленових пакетах

Друк на поліпропіленових пакетах актуальна і популярна на сьогоднішній день послуга, яка абсолютно заслужено, користується високою довірою безлічі споживачів. Нині складно уявити магазин або супермаркет без фірмового поліпропіленового пакета. Як правило, на пакеті надрукований фірмовий логотип або символіка компанії, і коротка контактна інформація. Основною і ключовою особливістю поліпропіленових пакетів є їх надійність і довговічність. Їх щільність в кілька разів вище щільності поліетиленових пакетів. Отже, вони більш стійкі до проколів і розривів, а також виносливі до розтягування і стиснення, що допомагає витримувати велику вагу і при цьому зберігати первісний вигляд.

Друк на поліпропіленових пакетах послуга, яка надається фірмою «Мед». Протягом багатьох років ми виробляємо і реалізуємо пакети з нанесенням логотипів, символік, надписів і зображень. Робота виробничих цехів налагоджена на сучасному, високотехнічному обладнанні, яке дозволяє виконувати замовлення різного рівня складності незалежно від тиражу. Наносимо від 1 до 6 кольорів. Поліпропіленові пакети мають презентабельний зовнішній вигляд, приємні на дотик, еластичні, і до того ж область їх застосування абсолютно не обмежена. Їх можна використовувати для упаковки, як промислових, так і продовольчих товарів. Продукція, упакована в пакети з поліпропілену, може піддаватися стерилізації, так як допустима температура плавлення поліпропілену 175 градусів вище нуля.

Наша компанія пропонує виготовлення та друк на поліпропіленових пакетах. Ми гарантуємо високу якість продукту, і найбільш привабливі та прийнятні ціни. Вигідні умови та гнучка система знижок для оптових покупців. Вартість замовлення розраховується в індивідуальному порядку, і безпосередньо залежить від наступних критеріїв:

 • Загальний тираж
 • Розмір і щільність пакету
 • Колір пакету
 • Кількість кольорів нанесених на пакет
 • Вид ручки - не укріплена або зі зміцненням
 • Зображення - одностороннє або двостороннє

Розрахувати вартість замовлення і отримати більш детальну зателефонувавши за вказаними номерами телефонів. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Наші клієнти можуть підібрати пакети для упаковки найрізноманітнішої продукції, оскільки ми пропонуємо широкий діапазон розмірів.

Поліпропіленові пакети мають ряд переваг, серед яких також їх функціональність, а саме: використання предмету як тари або упаковки, і ефективний носій рекламної інформації. У порівнянні з поліграфічною рекламою, друк логотипів на поліпропіленових пакетах має тривалий термін експлуатації і виправдовує всі витрати. На сьогоднішній день, поліпропіленовий пакет з нанесеним рекламним логотипом, є одним з основних атрибутів бізнесу. Як правило, досить часто, дана продукція використовується також і під час проведення різних рекламних- і промо-акцій:

 • Інформування потенційних клієнтів
 • Один з методів презентації компанії
 • З метою рекламування торгових марок
 • Під час проведення профільних виставок

Поліпропіленові пакети характеризуються прозорістю і високим ступенем еластичності. Поверхня пакетів ідеально підходить для нанесення друку, а також відрізняється високим ступенем стійкості до механічних пошкоджень.

Поліпропілен - екологічно чиста речовина, і має низку важливих переваг, таких як:

 • Високий ступінь прозорості
 • Тривалий термін експлуатації
 • Блиск
 • Підходить для якісного нанесення друку

Вигідні ціни, зручна система оплати, швидкі терміни виконання замовлень, доставка товару, і висока якість виробленої продукції. Постійним клієнтам і крупно оптовим покупцям надаються знижки.

Друк на поліпропіленових пакетах

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Вгору ↑