Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Плівка теплична

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Плівка теплична

Теплична плівка, її виготовлення і реалізація, одне з основних напрямків діяльності фірми «Мед». Поліетиленова теплична плівка виготовляється з поліетилену високого тиску (ПВТ) методом екструзії. Однією з основних сфер застосування даної продукції є аграрна (сільськогосподарська).

Теплична плівка незамінна для пропарювання грунту, мульчування грунту, покриття теплиць і парників, а також для облаштування різних сховищ, де будуть зберігатися корми й т.д.Поліетиленова плівка виробництва нашої фірми характеризується такими властивостями як:

  • Прозорість. Добре пропускає сонячне світло, що сприяє кращому прогріванню грунту
  • Механічна міцність і стійкість
  • Високий рівень утримування вологи у верхньому шарі грунту
  • Тривалий термін експлуатації
  • Володіє парниковим ефектом, що продовжує термін використання теплиць
  • Високий ступінь підтримання тепла всередині таблиці
  • Стійкість до дії ультрафіолетових променів

Поліетиленова теплична плівка нашого виробництва це міцний і надійний продукт, за найбільш доступними цінами. Виробництво налагоджене на сучасному обладнанні, яке дозволяє в короткі терміни випускати необхідні обсяги продукції. Для того, щоб максимально збільшити експлуатаційні терміни плівки, ми також використовуємо різні добавки, такі як барвники, антифог, світлостабілізатори, а також тепло утримуючі добавки.

Теплична плівка, в силу свого застосування, повинна справлятися з великою кількістю циклів вигинів і зламів. Це допомагає в рази збільшити ступінь міцності покривного матеріалу від старіння під час різних атмосферних умов, особливо це стосується вітрового навантаження. Ми пропонуємо тепличну плівку в асортименті, товщиною 40-200 мкм, вид рукав, напіврукав, полотно. Наша фірма виробляє плівку в розмірах зазначених Замовником. Випущена партія плівки в обов'язковому порядку проходить перевірку на спеціальному устаткуванні. Продукція має всі необхідні ліцензії і сертифікати якості.

Ми постійно працюємо над тим, щоб збільшити ступінь якості своєї продукції і рівень обслуговування наших клієнтів. Саме тому ми пропонуємо найбільш прийнятні ціни, зручну систему оплати та короткі терміни виконання замовлень. Вигідні умови для оптових покупців. Якщо ви хочете зробити замовлення на тепличну плівку або у Вас виникли будь-які питання, звертайтеся до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів.

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Вгору ↑