Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Поліетиленові пакети з логотипом

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Поліетиленові пакети з логотипом

Поліетиленові пакети з логотипом зручний і економічний варіант реклами. Пакети з фірмовим логотипом фірми практичний маркетинговий хід, який буде працювати протягом тривалого часу, оскільки однією з основних характеристик пакетів з поліетилену є їхній тривалий термін експлуатації. Поліграфічна, сувенірна продукція або ж просто поліетиленові пакети, з яскравим фірмовим логотипом завжди будуть привертати увагу потенційних клієнтів до конкретного товару або послуги.

Поліетиленові пакети з логотипом, на сьогоднішній день, є одним з найбільш ефективних методів реклами, особливо, якщо ці пакети дійсно відрізняються високою якістю. Тоді, пакет не попрямує одразу ж у відро для сміття, а протягом тривалого часу буде перебувати в побуті, тим самим рекламуючи той чи інший бренд. Поліетиленові пакети з логотипом мають презентабельний вигляд, привертають увагу, що в свою чергу сприяє просуванню фірми. На підсвідомому рівні, інформація, надрукована на пакеті, фіксується у пам'яті людини, в результаті чого, серед безлічі товарів і послуг, вони виберуть саме Ваш. Подібна фірмова продукція зміцнює імідж фірми і позитивно позначається на її репутації.

Фірма «Мед» пропонує виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом найвищої якості. Замовнику необхідно буде лише вказати, який саме вид пакету він бажає («банан» або «майка»), розміри, щільність, основний колір пакету і малюнок символіки або зображення. Розрахунок вартості замовлення проводиться в індивідуальному порядку, залежно від вищевказаних параметрів. На фірмі працює відділ дизайнерів, де досвідчені й кваліфіковані фахівці розроблять для Вас унікальний, барвистий логотип, у відповідності з усіма Вашими побажаннями та вимогами.

Поліетиленові пакети з логотипом виробництва фірми «Мед», високоякісний сертифікований продукт, який дозволений для контакту з продуктами і відповідає всім необхідним санітарним нормам. Для виготовлення пакетів застосовують поліетилен низького тиску (ПНД) і поліетилен високого тиску (ПВД). Надійний матеріал і сучасне технічне обладнання дозволяє випускати пакети різних кольорів, розмірів і ступенів міцності. Строгий і точний контроль якості всіх етапів виробництва, починаючи вихідною сировиною і закінчуючи готовим продуктом, виключає ймовірність випуску некондиційного товару, а також є гарантом високих якісних характеристик виробленої продукції. Застосування даного виду виробу має наступні переваги:

 • Яскрава, барвиста упаковка з фірмовим логотипом підкреслить і істотно зміцнить імідж і репутацію вашого підприємства або компанії
 • координати Вашої організації завжди будуть знаходитися на увазі, як у постійних, так і потенційних клієнтів
 • Використання пакетів з фірмовим логотипом допоможе розширити коло клієнтів
 • Ви підвищите рівень і якість обслуговування своїх клієнтів

Ціна замовлення поліетиленових пакетів з логотипом розраховується виходячи з таких параметрів:

 • Загальний тираж
 • Розмір пакету
 • Щільність пакету (у мікронах - мкм)
 • Кількість кольорів для нанесення логотипу та зображень
 • Одностороннє чи двостороннє нанесення зображення
 • Конструкція ручки
 • Наявність донної закладки
 • Виготовлення дизайну (якщо необхідно)

За більш докладною інформацією звертайтесь до менеджерів нашої фірми, які нададуть Вам детальну консультацію стосовно всіх питань. Для того, щоб максимально задовольнити потреби Замовників, ми пропонуємо не тільки широкий асортиментний ряд продукції, що виробляється, а й конкурентні ціни, і вигідні умови співпраці.

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Вгору ↑