Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Замовити пакети із логотипом

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Логотип являється ключовим атрибутом фірмового стилю компанії. Він служить для привернення уваги клієнтів, як до товару виробництва, так і до самої фірми. Фірмовим логотипом являється простий і гармонійний символ компанії, який закладає образ продукту в підсвідомості споживача.

Пакети із логотипом – це зручна та недорога упаковка для найрізноманітніших товарів, і разом з тим доступний та ефективний спосіб реклами.

Фірма «Мед» пропонує виробництво і реалізацію поліетиленових/ поліпропіленових пакетів, а також якісне і професійне нанесення на них фірмових логотипів, символік, зображень і написів (від 1 до 6 кольорів). У нас можна замовити пакети із логотипом з будь-якого регіону України. Діє гнучка система знижок. Для оптових і постійних клієнтів пропонуємо вигідні умови співпраці.

Як замовити пакети із логотипом?

Звернутися до менеджерів фірми «Мед» за телефонами, вказаними на сайті – вони проведуть для Вас консультацію і зможуть відразу ж розрахувати вартість замовлення.

Відправити замовлення в письмовому вигляді на електронну пошту.

Дизайнери фірми «Мед» розроблять для Вас оригінальний макет, у відповідності з усіма Вашими вимогами і побажаннями. Для того, щоб замовити пакети із логотипом Вам необхідно уточнити тираж, вид пакета (банан, майка), його розмір (20х30, 30х30 і т.д), щільність, основний колір, а також зображення.

Виготовляємо поліпропіленові та поліетиленові пакети з ручкою типу «майка», а також пакети з ручкою типу «банан». Фірма «Мед» здійснює послуги нанесення логотипу на будь-який пакет за індивідуальними параметрами клієнта. Замовити пакети із логотипом Ви можете як з одностороннім друком, так і з двостороннім, в широкій колірній гамі та різних розмірів – 20х30см, 30х40х3 см, 40х50х3 см і т. д.

Замовити пакети із логотипом, фірмовою символікою та зображеннями – означає забезпечити успіх рекламної акції на 100%.

Фірма «Мед» працює на найвищому рівні для задоволення всіх Ваших потреб і побажань. Пропонуємо відмінну якість і оптимальні терміни виконання замовлення за найвигіднішими цінами.

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Вгору ↑