Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Рушники

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Наша компанія виготовляє величезну кількість різноманітної швейної продукції, яку ми використовуємо у повсякденному житті. Рушники - це яскравий представник продукції нашого швейного цеху. Ми виробляємо різноманітні види рушників - махрові рушники різних розмірів і кольорів, вафельні рушники, дитячі рушники. Наша продукція відома далеко за межами Вінницької області, що забезпечило нам хорошу репутацію. Попит на рушники не зменшується, тому що без цієї продукції важко уявити наше життя.

Нам часто доводиться стикатися з такою проблемою: придбали дуже гарний рушник, вироблений закордоном, який після першого прання повністю втрачає свій зовнішній вигляд та чітку форму. У своєму виробництві ми використовуємо тільки матеріал високої якості. Завдяки цьому наші рушники виглядають, як нові, навіть після того, як його декілька раз прали. На ринку сучасного текстилю наша продукція займає провідні місця в рейтингах. Рушники різного розміру та різних кольорів ви можете придбати в торгових точках нашої компанії, або замовити в Інтернеті. Ми можемо запропонувати літні і зимові варіанти рушників - теплі рушники, пляжні рушники, рушники для кухні та інші їх види. Крім цього, ми виготовляємо подарункові набори рушників, приурочені до різних свят. Такий подарунок буде позитивно оцінений і не ляже мертвим вантажем на полицю непотрібних речей. Він вчасно нагадає про сімейний затишок і рідний дім.

Крім подарункових рушників, ми виконуємо замовлення з пошиття ексклюзивних партій рушників для готелів, пансіонатів і баз відпочинку. Спеціально для наших замовників ми виготовляємо рушники певного розміру, а також надаємо послуги з подальшою їх обробки. Так, для готелів ми можемо запропонувати нанесення на готовий виріб логотипу або малюнка. Вишитий малюнок буде служити хорошою рекламою вашої компанії, готелі, пансіонату чи бази відпочинку. Крім пошиття рушників, ми також займаємося їх реалізацією в торгівельній мережі. Якщо ви хочете замовити у нас оптову партію рушників можете сміливо розраховувати на знижку. З питань, що стосуються виготовлення ексклюзивних партій рушників, рушників на замовлення, покупки рушників і нанесення на них різноманітних зображень, звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті. Ви отримаєте професійну консультацію та вичерпну інформацію по потрібних вам питаннях.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑