Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Пошиття спортивного одягу

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Пошиття спортивного одягу

Одним з найбільш популярних стилів в одязі прийнято вважати - спортивний. З кожним роком спортивна мода стає більш демократичною і повсякденною, вдосконалюючись з кожним днем. З легкістю можна підібрати собі «прикид» не тільки на тренування, але і на кожен день. Більшість з нас віддає перевагу комфорту і зручності, одягу, який можна швиденько дістати з шафи, надіти і побігти по своїх справах. Спортивний стиль - символ зручності і практичності - на прогулянки, природу, тренування, туризм - скрізь Ви будете виглядати стильно, і при цьому відчувати повну свободу дій. Футболки, спортивні штани, куртки і кофти вже практично стали невід'ємною частиною гардеробу сучасної людини.

Спортивний одяг давно вийшов за територію спортивних залів і майданчиків, і навіть встиг стати частиною рекламного бізнесу, який ефективно і ефектно представляє інформацію. Наприклад, найбільш яскравим прикладом маркетингової стратегії є футбольні футболки, де команда будь-якого клубу рекламує ту або іншу компанію. Десятки знаменитостей є обличчям всесвітньо відомих спортивних брендів, впроваджуючи фірмовий одяг в різні соціальні верстви населення. Так чи інакше, незалежно від віку, стану, роду діяльності в гардеробі кожної людини неодмінно повинні бути спортивні речі.

Основними особливостями спортивного одягу є геометричність ліній крою, легкість тканин, безліч кишень, колірна варіативність і т.д. При пошитті спортивного одягу використовують тканини, що володіють високим ступенем водо-і повітропроникності.

Швейний цех, який працює на базі фірми «Мед» пропонує широкий спектр послуг пошиття спортивного одягу:

  • Куртки
  • Футболки
  • Штани
  • Жилетки
  • Бейсболки / кепки

Виконуємо пошиття різних видів спортивного одягу на замовлення. Спортивний одяг для команд, зимова та літня форма, послуга нанесення вишивки. У роботі використовуємо якісний натуральні матеріали, які дозволяють виготовляти першосортний товар. Наші дизайнери підготують для Вас оригінальний проект, відповідно до тематики виробу, підбираючи колірну гаму і фасон. Наносимо фірмові логотипи або символіки, використовуючи машинну вишивку або метод шовкографії. Дані способу нанесення допомагають точно передавати на предмет навіть найдрібніші художні деталі.

Фірма «Мед» має багаторічний досвід роботи в даній сфері. За останні кілька років ми надали послуги більш ніж сотні великих і середніх підприємства, а також виконали безліч приватних замовлень. Пропонуємо оперативні терміни виконання замовлень, високу якість готової продукції та найбільш прийнятні ціни.

Фото

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑