Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Пошиття сумок

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Сумка – це не тільки один із найважливіших аксесуарів гардероба, а швидше за все, життєво необхідний предмет, особливо для жінок. Сумочки можуть бути абсолютно різними: для роботи, вечірній варіант, магазинний, пляжний і т.д.

Фірма «Мед» пропонує на замовлення пошиття сумок із тканини, різних моделей:

  • еко-сумки;
  • промо-сумки;
  • сумки для конференції;
  • сумки з логотипом;
  • сумки із тканини;
  • подарункові мішечки;
  • упаковки для сувенірів;
  • пляжні сумки;
  • і багато інших видів

Сумки від фірми «Мед» – це вироби, які несуть в собі як практичний характер, так і рекламний, а також можуть виступати в якості сувенірної продукції.

Пошиття сумок відбувається в швейному цеху нашої компанії. Ми виготовляємо сумки із тканини з екологічного та якісного матеріалу, який являється альтернативою недовговічним паперовим і поліетиленовим пакетам. Пропонуємо широкий вибір сумок із тканини різної колірної гами, розмірів та форми на замовлення.

Пошиття сумок (еко-сумка, промо-сумка, сувенірні упаковки, сумки із логотипом) здійснюється із м'якого та легкого флізеліну, який також ще називають – спанбонд. Це яскравий, міцний і повітропроникний матеріал, приємний на дотик, який ідеально підходить для подібного виду продукції.

Сумку із тканини використовують не тільки в ролі тари для продуктів, це також модний і естетичний аксесуар, який підходить практично під будь-який одяг. Така сумка зручна у вживанні на кожен день – вона завжди виглядає модно і практично. Для виготовлення тканинної сумки використовуємо бавовну, льон, поліпропілен і нейлон. Подібні сумки стають все більш популярними, особливо влітку, коли пекучі промені сонця змушують одягатися в легкий, вільний одяг. Тому й аксесуари повинні бути відповідні.

Останнім часом, подарункові мішечки, стали широко використовуватися компаніями, як предмет фірмової атрибутики, в якості упаковки фірмових подарунків. Продукція, упакована у фірмовий подарунковий мішечок, буде викликати асоціації з якістю та солідністю. Крім того подібний мішечок являється сам по собі міні-подарунком, оскільки Ваш клієнт може його використовувати ще довгий час. Якщо Ви нанесете фірмовий логотип на сувенірний мішечок, він буде виконувати функцію рекламного носія Вашої компанії, нагадуючи споживачеві про Вашу фірму.

Фірма «Мед» пропонує пошиття сумок на замовлення та нанесення на них фірмової символіки або логотипу. Вигідні умови співпраці, гнучка система знижок для оптових покупців та висока якість готової продукції за найвигіднішими цінами.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑