Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Запальнички

(098) 079-99-88, (063) 699-82-82

tampodruk@med-plast.com.ua

Написати нам

Запальнички з логотипом - рекламно-сувенірний продукт, який допомагає ефективно і оперативно проінформувати велику аудиторію людей з необхідною інформацією. Звичайно ж, в першу чергу запальничка призначена для підкурювання, але це також зручний предмет, для розміщення на ньому логотипів, символік, контактів і т.д. Реклама є рушійною силою торгівлі, і в цій справі, всі засоби підходять для досягнення максимального ефекту і вигоди. Виробництво всілякої рекламно-сувенірної продукції є пріоритетним напрямком діяльності нашої фірми.

Виробництво і реалізація запальничок з логотипами, чашок, брелоків і багатьох інших товарів, здійснюється на власному сучасному обладнанні, яке дозволяє виконувати навіть найскладніші замовлення в максимально короткі терміни.

Запальнички, є одним з найбільш затребуваних видів сувенірної продукції, оскільки вони дуже вдало підходять для рекламування товарів і послуг, охоплюючи при цьому досить широку цільову аудиторію. Форма запальнички дозволяє розміщувати на поверхні різні логотипи, фірмові символіки підприємств і організацій, а також самі необхідні реквізити, такі як: адреси, номери телефонів, e-mail тощо.

Нижче представлені приклади наших робіт, а також прайси на послуги з нанесення логотипів на запальнички. Для якісної передачі зображень на поверхню запальнички ми виробляємо спеціальне кліше, за яким ведеться вся подальша робота. Всі приклади кліше, зберігаються у нас, що дає можливість клієнту звертатися до послуг нашої компанії знову. Це в свою чергу, дозволяє суттєво економити на вартості кліше.

Зображення та логотипи наносяться на запальнички методом тамподруку, який з високою точністю передає деталі на невеликих за обсягом і форматом предмети.Таким чином, ми гарантуємо якісне та своєчасне виконання замовлень, незалежно від тиражу і складності роботи.

Чекаємо на Ваші замовлення!

Фото

(098) 079-99-88, (063) 699-82-82

tampodruk@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑