Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Друк каталогів

(093) 998-70-70, Viber (068) 077-87-87

print@med-plast.com.ua

Написати нам

Друк каталогів

Друкарня нашої фірми виконує замовлення як методом цифрового, так і офсетного друку.

Ми друкуємо каталоги використовуючи тільки якісний матеріал. Оперативні терміни виготовлення замовлень і прийнятні ціни - все це ви можете знайти у нас.

З питань замовлення звертайтесь до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів, які проведуть для вас консультація та ознайомлять з усією необхідною інформацією.

Друк каталогів, різних листівок, брошур, буклетів та іншої подібної друкарської продукції особливо актуальний перед проведенням рекламних акцій із просування брендів, профільних виставок і семінарів і т.д. Подібні заходи організовуються з метою ознайомлення широкої аудиторії з компаніями, фірмами, організаціями, а також товарами та послугами, які вони пропонують. Для того, щоб представити своє підприємство в найбільш вигідному світлі, використовується всіляка типографічна та рекламно-сувенірна продукція, яка допомагає не тільки оперативно, але й ефективно проінформувати цільову аудиторію з усією потрібною інформацією. Такі інструменти також допомагають встановити зв'язок з партнерами та потенційними клієнтами.

Отримавши в подарунок символічний презент у вигляді блокнота, кружки, ручки, бейсболки з фірмовим логотипом або символікою компанії, у клієнта відразу складеться позитивна думка про Вас і Вашу фірму, та зарекомендує її як надійного та успішного партнера.

Якщо ви хочете яскраво представити свій бренд і замовити якісну поліграфічну рекламу, необхідно звернутися до професіоналів, які представлять креативну розробку та виконають якісний друк каталогів. Друкарня фірми «Мед» - знавець своєї справи. Завдяки сучасному, високотехнологічному обладнанню та чіткому, налагодженому процесу роботи, ми маємо всі можливості для задоволення самого широкого спектру поліграфічних послуг. Наші фахівці забезпечать індивідуальний підхід до кожного клієнта, виконають всі технічні сторони питання, а також запропонують консультацію з підвищення ефективності дієвості Вашої реклами.

Друк каталогів є заключним етап, якому передують розробка оригінального макета, підбір кольорів, художніх елементів, вибір розміщення та систематизації інформації. Для того, щоб грамотно виконати вищеописану роботу необхідно визначитися з розміром і форматом каталогу, що допоможе точно визначити область замальовки і стане відштовхуючим моментом всіх наступних етапів роботи. Найоптимальнішим варіантом формату каталогу - це є формат А4. Це зручно як у відношені друку так і в експлуатації. Поширивши каталоги серед клієнтів, вони зможуть легко і швидко сховати їх у сумочку, не доставляючи дискомфорту через незручний або громіздкий розмір.

Розмір, формат і кількість сторінок каталогу, не обмежують у розміщенні необхідної інформації. Тому Замовник може бути абсолютно спокійний в тому, що всі необхідні дані будуть розміщені на сторінках виробу.

Статті, новини, фотографії, прайс-листи, портфоліо та інша інформація буде систематично і грамотно розташована і доступна всім клієнтам.

(093) 998-70-70, Viber (068) 077-87-87

print@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑