Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Друк обкладинок для дисків

(093) 998-70-70, Viber (068) 077-87-87

print@med-plast.com.ua

Написати нам

Друк обкладинок для дисків

Музика супроводжує нас щодня. Складно уявити хоча б один день, не чуючи музики. Сьогодні існує безліч напрямків і музичних жанрів, які постійно розвиваються, змінюються і пропонують нам музику на будь-який смак. Кількість груп, музичних колективів постійно збільшується. Молоді таланти знайомлять зі своєю творчістю, відображаючи в музиці свій світогляд, філософію, стиль життя і т.д.

Фірма «Мед» протягом багатьох років займається реалізацією аудіо-відео, CD, DVD дисків. За час роботи, була відкрита студія звукозапису, що рада співпрацювати з талантами, які хочуть записати якісні альбоми. Ми пропонуємо повний спектр послуг: починаючи твором пісень, їх записом і закінчуючи випуском коробок для дисків та друком обкладинок для CD, МР3 дисків.

Друкарня нашої фірми приймає замовлення на виконання друку обкладинок для дисків. Наші досвідчені дизайнери розроблять креативний, оригінальний макет проект для музичного альбому, який максимально передасть стиль і настрій виконавця. Зовнішній, презентабельний вигляд альбому грає одну з основних ролей. Звичайно ж, наповнення диска виконує першорядну роль, але все ж, для того, щоб потенційний клієнт звернув увагу на диск, він повинен мати приємний, і в той самий час яскравий зовнішній вигляд. Наприклад, потенційний клієнт не знайомий з творчістю будь-якої групи або виконавця, але вибираючи на прилавках з сотень дисків один, він в першу чергу зверне увагу на щось оригінальне, що запам'ятовується, що притягне його погляд, і як наслідок він захоче прослухати саме цю музику.

Друк обкладинок для дисків, виготовлення коробок для дисків, є одним з напрямків діяльності нашої друкарні. У роботі використовується тільки якісна сировина, що дозволяє випускати надійний продукт, який відповідає всім нормам і стандартам. За час діяльності нашої друкарні, ми розробили і випустили сотні дисків, які розійшлися великими тиражами. Наші дизайни відрізняються яскравістю і креативністю. Дизайнер, створюючи проект, враховує всі особливості музичного альбому, намагаючись максимально точно передати напрямок пісень і стиль виконавця або музичного колективу.

Крім друкарні, розробки дизайнів та їх друку, ми виробляємо коробки для дисків. Якісна сировина дозволяє виробляти надійний продукт, який має презентабельний зовнішній вигляд. Доступні ціни, оперативні терміни виготовлення замовлень незалежно від тиражу, гнучка система знижок для оптових клієнтів.

Якщо у Вас виникли будь-які питання, або ви хочете зробити замовлення, зв'язуйтеся з нашими менеджерами за вказаними номерами телефонів.

(093) 998-70-70, Viber (068) 077-87-87

print@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑