Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Друк плакатів

(093) 998-70-70, Viber (068) 077-87-87

print@med-plast.com.ua

Написати нам

Друк плакатів

Останнім часом, друк плакатів істотно встрянув в наше повсякденне життя. Яскраві та барвисті плакати можна побачити в різних торговельно-розважальних центрах, в магазинах, ресторанах або кафе, а також на виставках, кінотеатрах і т. д. Плакати представляють собою насичені, настінні календарі, які можуть виступати в ролі театральних афіш, привітань, а також ефективних рекламних носіїв, і багато іншого. За допомогою плакатів просто поширювати необхідну інформацію клієнтам про різні акції, розпродажі, знижки, а також легко інформувати значну кількість людей про проведення різноманітних культурних заходів. Подібний поліграфічний виріб дозволяє дієво втілювати політичні ідеї, концепції і гасла та ін.

Друкарня нашої фірми пропонує повний спектр поліграфічних послуг. За багаторічний період діяльності наш поліграфічний центр надав свій професійний сервіс тисячі корпоративним та індивідуальним клієнтам України. Виконуємо на замовлення друк плакатів, а також виготовлення оригінал-макетів проектів.

Друк плакатів здійснюємо на сучасному, автоматизованому обладнанні, яким оснащені наші власні поліграфічні бази. Застосовуємо тільки найкращі матеріали та високоякісну фарбу, завдяки чому вироблені плакати відрізняються відмінною передачею кольору і високою якістю зображень всіх кольорів, напівтонів і навіть найдрібніших художніх деталей. Виконуємо друк плакатів в будь-якій кількості тиражів, самих різних розмірів та форматів. Для реалізації великих партій плакатів застосовуємо офсет, а для виготовлення термінових замовлень малої кількості тиражів – цифровий друк.

Реалізуємо плакати у самих різних варіантах, пропонуємо на замовлення наступні види плакатів:

  • тематичні плакати;
  • політичні плакати;
  • рекламні плакати;
  • інформаційні плакати;
  • навчально-інструктивні плакати

В залежності від характеру плаката, кваліфіковані типографи і професійна команда досвідчених дизайнерів грамотно розроблять якісний оригінал-макет плаката, який ефективно підкреслить стиль необхідного заходу.

Гарантуємо індивідуальне, уважне ставлення до кожного замовника, а також максимально високу якість готової продукції в поєднанні із її мінімальною вартістю.

Фото

(093) 998-70-70, Viber (068) 077-87-87

print@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑