Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
K153

Кришка для виготовлення вина

Купити в інтернет-магазині
Ціна: 7,00 грн.
Кришка для виготовлення вина
Кришка для виготовлення вина
Технічні характеристики:
Код товару K153
Діаметр 85(мм)
Висота 29.5(мм)
Вага 39(г)

Вино – це перший і самий давній напій, що отримується при зброджуванні виноградних або плодово-ягідних соків. Для приготування домашнього вина не обов'язково мати диплом досвідченого винороба. Щоб приготувати смачне та високоякісне вино в домашніх умовах, потрібно знати рецепт і технологію виробництва цього напою, а також запастися всіма необхідними засобами для процесу виготовлення. Еліксир богів може зробити кожен, якщо має потрібні препарати для приготування напою. Одним із таких інструментів являється кришка для виготовлення вина.

Фірма «Мед» пропонує кришки для виготовлення вина на замовлення. Наша компанія виробляє і пропонує до реалізації різні товари господарсько-побутового призначення – кришки, лотки, миски, совки, відра, мильниці та ін.. Всі вироблені вироби відповідають необхідним стандартам і нормативам.

Виробляємо кришки для виготовлення вина із якісного харчового пластику, на сучасному автоматичному обладнанні. Пластик, із якого виготовляються кришки, абсолютно екологічний і не токсичний матеріал, який являється абсолютно нешкідливим для здоров'я людини, а також не впливає на смакові властивості вина.

Кришки для виготовлення вина виробництва фірми «Мед» характеризуються цілим рядом позитивних властивостей, серед яких:

  • відрізняються високою щільністю і м'якістю одночасно;
  • легко та надійно насаджуються на шийку при першому закритті бутля;
  • зберігають герметичність – не дозволяють бактеріям проникнути в бутлі і зіпсувати напій;
  • при ручному відкриванні бутлів, сковзають без зусиль, завдяки спеціальному вушку;
  • дозволяють вихід утвореного при бродінні вуглекислого газу;
  • мають відповідні гігієнічні сертифікати та паспорти якості;
  • невелика вартість

Пластикові кришки для виготовлення вина дозволять Вашому напою дозріти, а також поліпшити свої смаково-ароматичні якості.

З питань замовлення пластикових кришок для виготовлення вина, звертайтеся до менеджерів фірми «Мед», по контактними номерами телефонів.

Діє гнучка система знижок для оптових та постійних покупців.

Вгору ↑